Ministerstvo dopravy

Vrchní ministerský rada v Odboru zahraničních vztahů a EU

Hledáme novou kolegyni / nového kolegu na obsazení služebního místa vrchního ministerského rady v Oddělení zahraničních vztahů v Odboru zahraničních vztahů a EU v Sekci Kanceláře ministra a vnějších vztahů v Ministerstvu dopravy.


Platová třída: 14

 Obor služby: 8 - Zahraniční vztahy a služba

 Požadované vzdělání: vysokoškolské vzdělání získané studiem v magisterském studijním programu

Další požadavky: úroveň znalosti cizího jazyka - znalost anglického / francouzského / německého jazyka odpovídající alespoň 2. úrovni (stupni) znalosti cizího jazyka pro standardizované jazykové zkoušky stanovené rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy

Doba: na dobu neurčitou

 Benefity: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna (tzv. sick days), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, možnost dalšího vzdělávání, Multisport karta, posilovna, tělocvična a organizovaná cvičení v budově MD, dětská skupina Mašinka.

 Místo výkonu: Praha

 Předpokládaný nástup: 1. července 2023

 Přihlášky do: 7. června 2023

 Nabízíme zajímavou práci v příjemném pracovním kolektivu v prostředí ústředního orgánu státní správy sídlícího v centru Prahy.


Práce spočívá ve zpracování stanovisek a podkladů pro ministra dopravy na schůzi vlády; zpracování stanovisek v rámci meziresortního připomínkového řízení; zpracování stanovisek v rámci vnitroresortního připomínkového řízení; zpracování doporučení účasti zástupce MD v rámci obdržených pozvánek; příprava písemností a zajištění postupů jejich výpravy dle šablon spisové služby, např. vnitřní dopis ředitele odboru, dopis ředitele odboru mimo MD, dopis náměstka ministr, dopis ministra dopravy v rámci přidělené agendy; zpracování podkladů, analýz, informativních materiálů, přehledů, shrnutí, zpráv, korespondence, instrukce pro jednání v českém jazyce či v cizím jazyce ke všem tématům v kompetenci Ministerstva dopravy, a to i v rámci členství České republiky v mezinárodních organizacích v dopravní oblasti, kosmických aktivitách a multilaterálních forem spolupráce, dle přidělených oblastí (geografických, dopravních a jiných); atd.


Více informací o pozicích a o způsobu přihlášení do výběrového řízení naleznete v níže přiloženém Oznámení o vyhlášení výběrového řízení.

https://www.mdcr.cz/Ministerstvo/Uredni-deska/OZNAMENI-O-VYHLASENI-VYBEROVEHO-RIZENI-na-sl-(377)?returl=/Ministerstvo/Uredni-deska

UPOZORŇUJEME, ŽE DOKUMENTY ZASLANÉ FORMOU "ODPOVĚDĚT NA TENTO INZERÁT" NEBUDOU DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ ZAEVIDOVÁNY. JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT DLE VÝŠE UVEDENÉHO ZPŮSOBU.

Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Služební orgán podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek a žadatelů z různých skupin obyvatel.

 

Kontakt:

Ing. Tereza Hlavatá

zamestnani(a)mdcr.cz


Informace o pozici

Společnost
Ministerstvo dopravy
Adresa
nábřeží Ludvíka Svobody 1222/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá), Francouzština (Pokročilá)
Plat
Plat: 34 840 – 51 530 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Státní a veřejná správa
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ministerstvo dopravy, Tereza Hlavatá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.