V Ekodomově od roku 2004 rozvíjíme naše poslání, kterým je vzdělávání a výchova k odpovědnému zacházení s půdou a s vodními zdroji, k uvážlivému užívání energie a surovin. V lesní školce Dětský klub Šárynka a v kroužcích pro družiny základních škol Malý průzkumník přírody zprostředkováváme dětem dlouhodobý pravidelný kontakt s přírodou a rozvíjíme tak jejich vztah a úctu k ní. Seznamujeme je přitom s přírodními cykly a se zákonitostí příčin a následků, s principy, které mohou uplatnit v každodenním životě. Realizujeme vzdělávací semináře, workshopy a výukové programy nejen o bioodpadech a kompostování. Poskytujeme poradenství a technickou podporu pro sběr a zpracování organických zbytků v domácnostech, ve firmách, ve školách i v obcích. Vyrábíme odolné modřínové dvou i tříkomorové kompostéry JERY, dodáváme dvoukomorové uzavřené zateplené kompostéry pro bytovou zástavbu SIVA a otočné komostéry JORA. Nabízíme výrobky pro ekologickou domácnost prostřednictvím internetového obchodu Ekonákup.

Lektor kroužků Malého průzkumníka přírody

Jděte s dětmi ven!

Hledáme vhodné kandidáty na pozici lektor outdoorového přírodovědného kroužku Malý průzkumník přírody. Zajímá Vás přírodní zážitková pedagogika? Máte vztah k dětem, rád/a zkoušíte nové věci? Přidejte se k týmu našich kolegů, kteří vytáhnou každý týden ven z lavic do přírody stovky školáků z Prahy a okolí! Povedete skupinku maximálně osmi dětí ve věku 6 - 10 let. Lekce trvá 90 minut, honorář 500 Kč.

Nabízíme Vám zázemí renomované neziskovky, která je certifikovaným poskytovatelem EVP. Zaškolíme Vás a poskytneme vám kolegiální a metodickou podporu.

Podmínkou nástupu je absolvování úvodního workshopu pro začínající lektory, který se aktuálně koná 2. - 4.6.2023


Informace o pozici

Společnost
EKODOMOV, z.s.
Adresa
V Podbabě 2602/29b, Praha – Dejvice
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Lektor/instruktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


EKODOMOV, z.s., Kamila Valentová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.