Jsme PKV, jednička v oboru energetických konzultací. Zpracováváme projekty fotovoltaických elektráren, energetické audity, analýzy úspor, komplexní modernizaci podniků v rámci spotřeby energií i podporu při čerpání dotací.

Ve svých projektech propojujeme know-how, nástroje a procesy, které našim klientům umožňují rozvíjet energetickou soběstačnost a udržitelnost.

Jako jediní zařizujeme energetické projekty v takovém rozsahu, který v Česku nemá obdoby. Letos slavíme deset let a rosteme raketovým tempem. Přidáte se k nám?

HR manažer/ka

❓Co: Péče, nábor, mentoring, zpětná vazba a tým

✍ Jak: Lidsky, se zápalem pro věc a za pomocí užitečných technologií

💬 Proč: Péči o naše zaměstnance máme v seznamu priorit opravdu vysoko a chceme mít silné HR, které dokáže naslouchat a aktivně věci řešit.

Jak bude vypadat tvůj den v PKV? 🎯 

 • HR tým - HR manažer/ka je u nás člověk, který vede jednoho HR specialistu a společně s druhým HR manažerem komplexně pečují o přidělené týmy v rámci PKV. K ruce máme společně ještě HR adminku, tudíž tak se opravdu můžeme soustředit na to nejdůležitější, a to jsou naši lidé.
 • Nábory - dle aktuálních potřeb tvých týmů budeš zodpovídat za obsazení volných pozic. Nábor bude tvořit ovšem jen část tvé práce, povedeš totiž HR specialistu, který má nábory primárně na starosti. Ty tedy budeš vymýšlet strategie, jak nejlépe nové pozice obsadit či náborový proces inovovat, zároveň budeš obsazovat seniornější pozice.
 • Péče o týmy - pravidelně budeš komunikovat s vedoucími jednotlivých týmů a řešit s nimi pracovněprávní i rozvojová témata, jako je třeba talent management, L&D či interní komunikace. Naší vizí je to, že HR manažer/ka zná velmi dobře svoje týmy, a tak se například občas zúčastníš jejich porady.
 • Zpětná vazba - sbíráme, vyhodnocujeme a pracujeme pravidelně se zpětnou vazbou. Příprava dotazníků, vylepšování metod a technik, osobní schůzky, mentoring. To vše bude součástí tvé práce.
 • Inovace - dbáme na to, aby HR pomáhalo všem v PKV naplňovat cíle. Proto potřebuje věci vylepšovat, přicházet s novými nápady, implementovat nové technologie a postupy. A tohle všechno budeš mít společně s naší HR ředitelkou Bárou a HR manažerem Vlastou na starosti.


Jak jsme si tě vysnili? 🤩 

 • Zápal a zkušenost - tohle by neměla být tvoje první HR pozice, už sis v HR něco zažil/a, HR tě stále baví a chceš věci měnit k lepšímu.
 • Chuť posouvat a dotahovat – nejen, že máš hlavu plnou nápadů, ale tyto nápady dokážeš přetavit v HR projekty, které dotáhneš do úspěšného konce. Příkladem může být implementace nové oblasti v rámci naší HR strategie či nasazení nového nástroje. Používáme ATS Recruitis a třeba takové automatické pozvánky na pohovor s rezervačním systémem jsou u nás běžné.
 • Komunikace - možná to zní jako klasika, ale ty jsi HR, umíš komunikovat, dokážeš naslouchat, zvládáš diskuze vést, a pokud už nastane vypjatá situace, dokážeš ji zvládnout.
 • Přístup - HR často něco řeší, je normální nemít svůj den, ale ty jsi profík a jdeš příkladem. Jsi proaktivní, nečekáš, že ti každý den někdo zadá úkol, ale odpovědně pracuješ na tom, aby se všem ostatním v PKV pracovalo dobře.


Co ti za to můžeme nabídnout?  

 • Práci v nejhezčích kancelářích v Brně. To by mohl říct každý, že? Ale my na to máme papír. 
 • Vzdělávací kurzy a školení dle tvého výběru. Rozvoj kolegů je pro nás velmi důležitý.
 • Flexibilní pracovní dobu, sick days 
 • Po roce spolupráce navýšení dovolené 
 • Občerstvení a kávu na pracovišti, stravenkový paušál 
 • MacBook a iPhone s neomezeným tarifem
 • Pravidelné teambuildingy a fruit days
 • Cestovní pojištění 
 • Především možnost růstu a rozvoje. Pravidelně pořádáme různé workshopy, školení či tréninky.

Chceš se k nám přidat? Stačí když nám pošleš svůj životopis či LinkedIn a my se ti rádi ozveme.  

No a mezitím můžeš mrknout na stránky www.pkv.cz, kde objevíš mimo jiné sérii podcastů o našem fungování. Najdeš nás také na Facebooku, Instagramu a LinkedInu – všude pod jménem PKV BUILD. 

Těšíme se na tebe! 
Bára, Lucia, Marťa a Vlasta
Tvůj nový HR tým 💚 


Informace o pozici

Společnost
PKV BUILD s.r.o.
Adresa
Vlněna 526/3, Brno – Trnitá
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Personalistika a HR, HR ředitel/manažer, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel