Národní galerie Praha je prestižní kulturní institucí nabízející skvělé pracovní příležitosti v oblasti umění a kultury. Máme rozmanitý tým lidí nejrůznějších profesí, který považujeme za klíčový jak úspěšně spravovat a prezentovat nejvýznamnější sbírky výtvarného umění v ČR. Naše památkově chráněné objekty představují fascinující pracovní prostředí.

Pokud hledáte příležitost rozvíjet svou kariéru a osobní růst v oblasti umění a kultury, přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu tvořivých lidí.

SPRÁVCE/KYNĚ IT

Do našeho týmu hledáme kolegu/yni, který/á se bude podílet na základní správě serverů, serverových aplikací a má chuť nám pomoci s konsolidací, správou a rozvojem infrastruktury. Pozice je vhodná i pro absolventy.

 NÁPLŇ PRÁCE

  • technická a administrativní správa serverové infrastruktury
  • základní správa serverových aplikací na úrovni upgrade a řešení incidentů s kontaktními osobami, primárně Windows Server, Linux servery a MySQL
  • spolupráce s externími dodavateli
  • zapojení do různých IT projektů

CO OČEKÁVÁME

  • SŠ se zaměřením na IT, nebo praxi v oboru min. 1 rok
  • znalost AJ umožňující práci s technickou dokumentací
  • dobré komunikační schopnosti
  • schopnost práce v týmu
  • odolnost vůči stresu

CO NABÍZÍME

  • zázemí a stabilitu prestižní kulturní instituce
  • práci v přátelském kolektivu a možnost odborného rozvoje
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport kartu, volný vstup do expozic a dalších kulturních institucí, jazykové a vzdělávací kurzy
  • práci na plný úvazek
  • vhodné i pro absolventy
  • finanční ohodnocení 35–39 000 Kč
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás zajímá práce v IT, zašlete nám Váš životopis a pár slov o sobě nejlépe do 13. 6. 2023

Společnost
Národní galerie v Praze
Adresa
Dukelských hrdinů 530/47, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Kultura, umění a tvůrčí práce, Státní a veřejná správa, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Národní galerie Praha, Darja Perničková