Charles University Innovations Prague a.s. (CUIP) je dceřiná společnost Univerzity Karlovy, která byla založena v roce 2018. Jejím cílem je přenos vědeckých poznatků do reálného života.

Analytik/Analytička pro technologický transfer

Shrnutí pozice:

Analytik/analytička pro technologický transfer je u nás v CUIP esenciální pozicí. Je totiž zodpovědný/á za vyhledávání a rešeršování dostupných zdrojů a následnou interpretaci dat, tedy za oblast tvořící základy navazujících komercializačních aktivit. Na starosti má jak zpracování a prověřování informací takříkajíc od stolu, tak i sběr dat při telefonických či osobních setkáních s vědci a komerčními partnery.

V roli analytika:

Budeš tvořit most mezi vědci, jejichž technologie budeš v rámci našeho obchodně-analytického týmu připravovat k uvedení do praxe, a zástupci komerční sféry. V rámci schůzek s akademiky budeš sbírat detaily a klíčové informace ohledně zajímavých výzkumných projektů. Tato data využiješ k analýze trhu a vyhledání vhodných komerčních partnerů. Jelikož projekty pocházejí z různých oblastí, od přírodních věd přes společenské vědy až po IT a technické obory, budeš se v nich muset umět rychle zorientovat. Nasbírané informace využiješ k přípravě marketingových materiálů, které budou následně základem pro navázání kontaktu a jednání se zástupci soukromé sféry, jichž se budeš také účastnit. Budeš součástí týmu, který pomáhá dostávat nové technologie na světlo světa!

Tady je to, co od tebe potřebujeme:

Vyžadujeme vysokoškolské vzdělání, znalost práce s daty a odbornou literaturou a kladný vztah k rešeršní činnosti. Velmi důležité je pro nás, abys byl schopný komunikovat a nebál se kontaktu s lidmi. Vyžadujeme znalost mluvené i psané angličtiny na vysoké úrovni včetně odborné slovní zásoby. Práce u nás není pro každého, máme tu vysoké tempo a nadšení pro práci, na oplátku jsme skvělá parta, za kterou jsou vidět výsledky, patříme ke špičce v oboru.

Výhodou je:

Byl/a jsi v rámci studia na zahraničním pobytu nebo máš zkušenost z práce v globálním prostředí. Výhodou je také předchozí zkušenost z působení v akademické sféře. Měl/a bys mít rád/a kávu.

Co nabízíme:

Stabilní práci v oblasti nejnovějších technologií v kombinaci se 700 let starou institucí. Skvělé a přátelské pracovní prostředí s naprosto nadšeným týmem. Máme hezké a útulné kanceláře v centru Prahy. Nabízíme nový pracovní iPhone s tarifem a daty a MacBook, firemního kouče, multisport kartu a samozřejmě pět týdnů dovolené.

Tak na co čekáš? Nastoupit můžeš klidně hned. Spolupráce s námi je určitě výzvou, které nebudeš litovat.


Informace o pozici

Společnost
Charles University Innovations Prague a.s.
Adresa
Petrská 1180/3, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Věda a výzkum, Project Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Charles University Innovations Prague a.s., Kateřina Šolcová