Slevomat je místem, kde více než 2 milionu registrovaných zákazníků hledá inspiraci na nové zážitky v podobě služeb i zboží. Každý den spouští ve spolupráci s obchodními partnery přes 200 nových nabídek. Firmám, jež uveřejňují svou akci, pomáhá Slevomat ke zviditelnění, okamžitému prodeji i vyplnění kapacit.

Jak to u nás vypadá?

V posledních letech máme stabilně okolo 300 nadšených a kreativních zaměstnanců, ale stále si držíme firemní kulturu startupového charakteru.

Najdete tu šikovné programátory, výborné obchodníky, kreativní oddělení, kde se připravují nabídky, i kolegy pečující o blaho zákazníků a partnerů. I když je kolektiv pestrý, funguje nám to skvěle a vzájemně se doplňujeme i učíme.

Od velkých nadnárodních firem se odlišujeme především otevřenou a neformální firemní kulturou, kde může každý dobrý nápad získat rychle konkrétní podobu.

Pohybujeme se v dynamickém prostředí plném inovací a změn, a to nás baví. Týmová spolupráce je základem úspěchu, a proto se často bavíme o tom, co vylepšíme v různých rovinách a napříč týmy.
Chcete vidět, jak to ve Slevomatu chodí, tak sledujte zákulisí naší firmy na Facebooku nebo Instagramu! @SlevomatLIVE

OBCHODNÍK pro ZBOŽÍ / E-SHOPY fix a provize beze stropu

Co tě čeká

Hledáme nadšeného a zapáleného obchodníka, který má přehled v obchodu, má kontakty a baví ho akvizice. Někoho, kdo pohotově pozná, jaký argument přesvědčí, nebojí se jít i do neprobádaných vod a vymýšlí stále nové cesty.

Jakmile se u nás rozkoukáš a prokoukneš, jak to u nás chodí, dostaneš od nás velkou volnost – časovou i v nastavení obchodní spolupráce – náš produkt je neskutečně flexibilní a ty ho můžeš upravit každému partnerovi na míru!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Být dobrým obchodníkem – mít obchod v krvi, umět skvěle argumentovat a nebát se oslovit jakéhokoli partnera
  • Milovat komunikaci – denně toho opravdu hodně namluvíš, nejvíc asi po telefonu
  • Mít v sobě drive - chceš se pořád učit něco nového a posouvat se v tom, co ti jde
  • Vnímat Slevomat jako marketingové eso

Co ti můžeme nabídnout

  • Možnost rozvoje v obchodě v e‑commerce prostředí, které dobře šlape
  • Obchodovat produkt, který můžeš nastavit na míru každému partnerovi
  • Práce z kanceláře i možnost práce z home office
  • Jsme parta fajn lidí, kteří v práci rádi odvádějí pořádné výsledky, baví nás to a umíme se v tom navzájem podpořit, ať už u počítače, nebo u piva
  • Naše obchodníky školíme a rozvíjíme, máme společnou knihovnu a různé interní i externí workshopy
  • Jako další benefity můžeme nabídnout krásné prostředí nových kanceláří Butterfly Karlín, kam můžeš kdykoli přijít i se psem, nebo pracovat z domova, Multisport kartu, kredity na utrácení na Slevomatu, plné ledničky, firemní akce, výuka angličtiny, péče o tvé duševní zdraví ve spolupráci s Terap.io

Informace o pozici

Společnost
Slevomat.cz, s.r.o.
Adresa
Pernerova 691/42, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Služby, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Slevomat.cz, s.r.o., Martina Khyrová