TYP AGENCY hledá TRAVEL KOORDINÁTORKU/KOORDINÁTORA - LETENKÁŘKU / LETENKÁŘE na oddělení business travel, pro řešení cestovních požadavků zahraničních filmových produkcí a velkých korporací.


Tato práce je vhodná pro osoby s organizačními schopnostmi a pokročilými znalostmi v práci s počítačem a systémy. Znalost cestovního ruchu je výhodou.

Tato práce vyžaduje :

Znalost rezervačního systému Amadeus nebo Galileo

Profesionální komunikaci mezi klienty a dodavateli cestovních služeb

Práce s rezervačními systémy

Samostatné systematické vedení projektů

Time management a schopnost rychlých řešení

Komunikaci mezi kolegy napříč všemi firemními odděleními

TYP AGENCY www.typagency.cz je středně velká společnost o 30 zaměstnancích a patří mezi lídry ve svém zaměření. Za 31 let svého působení zajistila cestovní služby pro více než 250 mezinárodních filmových projektů, více než 2 000 reklam, 300 mezinárodních korporátních firem a jako jediní v ČR zajišťujeme pro naše klienty lety do vesmíru od společnosti Virgin Galactic.

Po 3 měsících zaškolení očekáváme schopnost vést samostatně menší projekty, což znamená denně vyřídit přibližně 20 emailů, 30 telefonátů, pracovat s naším systémem, pracovat s rezervačními systémy, uzavírat projekty a připravit podklady pro účetní oddělení.

Benefity : nadstandartní pracovní a platové podmínky, 6 - 8 týdnů dovolené, možnost střídavého home office, Multisport plně hrazena firmou, 2 sick days, každou středu vás zveme na oběd, na své narozeniny máte volný den, ale další den přineste dort, a další vím sdělíme osobně.

Své životopisy s případným kontaktem na doporučení zasílejte přes tlačítko "odpovědět". Těšíme se na Vaše odpovědi


Informace o pozici

Společnost
TYP AGENCY s.r.o.
Adresa
Francouzská 171/28, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Cestovní ruch a ubytování, Doprava, logistika a zásobování, Administrativní pracovník, Prodejce zájezdů, Recepční, Vkládání dat do počítače, Delegát cestovní kanceláře
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel