Co vás čeká

Jsme tým 8 pracovníků včetně jednoho malého a jednoho velkého šéfa:). Každý má svoji agendu a kompetence, avšak v případě absence musíme být vzájemně zastupitelní, abychom poskytli co nejlepší služby našim zákazníkům. Vaše pracovní náplň bude rozmanitá a kreativní, vaše kreativita bude součástí rozvoje naší firmy, která je na trhu již 30 let. V červnu 2024 budeme organizovat velkou zahradní party, na jejíž přípravě se také budete podílet. Naše práce je rozdělena do dvou sezon - zimní - od září do března - ta je náročnější, protože organizujeme lyžařské pobyty do Itálie a chtěli bychom je rozšířit i do dalších zemí. V zimní sezoně se budete starat o jednu z nabízených destinací, stejně tak v létě. Během celého roku budete získávat nové klienty a sestavovat zájezdy na míru, kde se právě vaše kreativita ukáže - na všechny pracovní úkony máme velmi intuitivní nástroje, které naši práci zjednodušují. Uvítáme, pokud si najdete i své vlastní, se kterými již máte nějaké zkušenosti. Rádi se poučíme z vašich předchozích zkušeností nebo podpoříme takové podněty, které by mohly být pro rozvoj naší společnosti přínosem.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít a výhodou bude, když budete umět

Jazyk italský či německý je skutečně podmínkou, anglický výhodou. Vyřizovat agendu s našimi obchodními partnery v českém jazyce opravdu nelze ani s překladačem. Rádi vám v případě zdokonalení nabídneme v rámci firemních bonusů jazykové vzdělávání. Pro naši práci je velmi důležitá sympatie, empatie, slušnost a nesmí chybět úsměv, který je mnohdy rozhodujícím faktorem pro získání klienta. Vůči našim klientům se chováme přátelsky, proto se k nám opakovaně vrací a většina z nich se stává našimi přáteli. Očekáváme obecnou znalost zeměpisu a pokud lyžujete nebo byste dokázali sabrage lyží, je to bonus k nezaplacení:). Naše práce je zvláště v sezonních měsících časově náročná, proto bychom uvítali vaši časovou flexibilitu, naopak v mimosezoně je pracovní doba volnější, lze pracovat z domova a procestovat svět :).

Co vám můžeme nabídnout

Přátelskou atmosféru s kolegy, kteří se rádi smějí a mají rádi dobré jídlo (pondělní porady s obědem), zahraniční cesty, teambuildingy, firemní benefity, 5 týdnů dovolené a další, které vám sdělíme na osobním pohovoru.


Informace o pozici

Společnost
FEDE, s.r.o.
Adresa
Na příkopě 853/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Italština (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Kultura, umění a tvůrčí práce, Prodej a obchod, Prodejce zájezdů, Project Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.