CreaSoft, s.r.o. - jsme již 20 let leader českého trhu v oblasti softwarových aplikací pro zprostředkovatele finančních produktů (pojištění, stavební spoření, hypotéky, penzijní fondy, investice apod.)

Našimi klienty jsou nezávislí finanční zprostředkovatelé, dceřiné společnosti bank a pojišťoven, leasingové společnosti apod.
Působíme v Čechách i na Slovensku a naše produkty využívá více než 50 společností.

Více na: www.creasoft.cz

KEY ACCOUNT MANAGER

Co budete mít na starosti

KAM pečuje a komunikuje se zákazníky, vyhledává nové up-sell a cross-sell příležitostí a zajišťuje produktovou osvětu. Jeho hlavní náplní je udržovat a rozvíjet dlouhodobé vztahy s klíčovými zákazníky naší společnosti. Současně se se svými podněty a zpětné vazbě od zákazníků podílí na ideovém vývoji našich produktů.

Koho hledáme

Ideální kandidát je samostatný, akční, ale i týmový hráč. Rád komunikuje a má zájem o zvyšování spokojenosti zákazníků. Má rád výzvy, inovace, dynamiku finančního trhu a s ní spojenou digitalizaci procesů. Je nadšený pro svoji práci.

Má silnou orientaci na zákazníka a empatický přístup, schopnost diplomaticky řešit dotazy klientů a poskytovat jim zpětnou vazbu

Vítané jsou zkušenosti s činností KAM v pojišťovnách, bankách nebo jiných finančních institucí.

Co vám můžeme nabídnout

Jsme dynamický kolektiv cca 40 programátorů, IT specialistů a odborníků na zprostředkování finančních produktů, kteří se vzájemně znají a vzájemně inspirují. Milujeme digitalizaci ve světě financí a zprostředkování finančních produktů.

Podporujeme individuality a oceňujeme iniciativní přístup k řešení firemních cílů. Každému dáváme možnosti profesního růstu a převzetí odpovědnosti za svěřenou oblast.

Máme příjemnou rodinnou atmosféru a smysluplná pravidla fungování. Nejsme nepřehledná korporace. Každý z našeho týmu přímo komunikuje s vlastníky společnosti i managementem.

Nabízíme přímou participaci na úspěchu formou odměn z obchodních výsledků.


Informace o pozici

Společnost
CreaSoft,s.r.o.
Adresa
U libeňského pivovaru 63/2, Praha – Libeň
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 50 000 – 99 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Prodej a obchod, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CreaSoft,s.r.o., Jana Prouzová
737 212 676