LOKÁLNÍ DEVELOPERSKÁ SPOLEČNOST

REZIDENČNÍ DEVELOPMENT

PRAHA

Jedná se o fantastickou příležitost pro zkušeného a motivovaného realitního investment profesionála, který se orientuje v rezidenčním, potažmo komerčním developmentu, a který se bude podílet na rozšiřování aktuálního tržního podílu firmy.

Stali byste se součástí stabilní české developerské společnosti s dobrou pozicí na trhu, která se zabývá rezidenčním developmentem a specializuje se na prémiové developerské rezidenční projekty.

Hledáme profesionála s min. 3 roky zkušeností z oblasti real estate, zejména s praxí v developmentu, který disponuje analytickými dovednostmi a bude připravovat a následně řídit investiční záměr využití daného pozemku.

Budete se podílet na strategii plánování realizovaných projektů. Vaší zodpovědností bude připravit studii proveditelnosti (feasibility study) a vyhodnocovat potenciální investiční příležitosti, následně sestavit harmonogram a rozpočet projektů, sledovat a vyhodnocovat finanční plán a koordinovat činnost dalších oddělení (akviziční, finanční, obchodní oddělení apod.).

Budete podléhat úrovni investičního ředitele.

Jako vhodný kandidát byste měli splňovat následující kritéria:

  • VŠ vzdělání v realitním odvětví
  • Minimálně 5 let praxe v oblasti developmentu a investic do nemovitostí, praxe z řízení real estate projektů je značnou výhodou
  • Pokročilé analytické dovednosti, pokročilá znalost Excelu a MS Project
  • Velmi dobrá znalost realitního investičního trhu
  • Komunikační a organizační dovednosti, schopnost plánovat a mít smysl pro detail
  • Plynulá čeština

Na oplátku klient nabízí atraktivní fixní plat s kvartálními odměnami. Možnost práce na zaměstnanecký poměr, zaměstnanecké benefity (Multisport, stravenky, 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, atd.). Firma nabízí práci na velmi zajímavých projektech, stabilní, přátelský a neformální kolektiv a pracovní smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou (dle oboustranné spokojenosti).

Pro tuto pozici je nezbytná velká míra samostatnosti a flexibility.

Těšíme se na váš životopis!

"development" "investment manager" "development manager" "investment" "feasibility study" "studie proveditelnosti" "rezidence" "developer" "praha"


Informace o pozici

Společnost
Prušák Group s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 100 000 – 150 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Stavebnictví a reality, Project Manager, Odhadce, Developer, Investiční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Prušák Group s.r.o., Vendula Staňková
777 874 807