Finanční ředitel v zemědělství

Jsme moderní zemědělský podnik, jeden z větších, ale žádný korporát. Náš tým je mladý a dynamický, nejen duchem. Děláme to co umíme nejlépe - pšenici, ječmen, kukuřici, hovězí, atd.. Protože neinvestujeme jen do traktorů, nebo půdy, musíme dobře plánovat a vidět za dva rohy. Velmi nám záleží na efektivním využití našich prostředků a dobrém cash flow. Hledáme kolegu na novou pozici finanční ředitel/ ředitelka.

Co vás čeká

Plánování rozpočtů a investic v řádu desítek milionů korun, milionů EUR. Jednání o rámcových podmínkách a víceletých kontraktech s klíčovými dodavateli, odběrateli, bankami a pojišťovnami. Budete zajišťovat hladký chodu ekonomického oddělení od zpracování denní agendy, účetnictví, finančních auditů až po přípravu podkladů pro dotační programy a dohled nad čerpáním prostředků. Budete připravovat podklady pro jednání s ředitelem tří farem (přímým nadřízeným) a členy představenstva, akcionáři.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Dobrá orientace v oblasti finančních produktů, pojištění, zemědělských dotací a finančních operací je podmínkou. Podpora při zapracováním do zemědělských specifik je samozřejmostí, ale bez vrozené organizovanosti, spolehlivosti, intuice a smyslu pro pořádek to nepůjde.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost cizího jazyka je v našem oboru výhodou, nikoliv podmínkou. Reprezentativní úroveň vystupování a vyjadřování je nutný základ budoucího úspěchu při nekonečné řadě dvou i vícestranných jednání.

Co vám můžeme nabídnout

Děláme co nás baví a jsme v tom dobří. V práci vládne dobrá atmosféra a na tom si zakládáme. Snažíme se jít příkladem v inovacích, podílíme se na tvorbě nového standardu v oboru. Chceš se přidat?


Informace o pozici

Společnost
ASTUR Straškov, a.s.
Adresa
Straškov-Vodochody – Straškov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 50 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní rekreační zařízení, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Vrcholový management, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


ASTUR Straškov, a.s., Ondřej Dvořák
731 502 848