Jsme Bluesoft, digitální agentura, která vytváří webové aplikace a e-shopy pro české i evropské firmy na platformě Kentico Xperience. U nás vyvíjíme velká, škálovatelná řešení pro známé značky. V minulosti jsme vyvíjeli třeba pro Walmark, Bank of Austria, CzechInvest, momentálně pracujeme hlavně na projektech pro Sazku, E.ON, Škoda Auto nebo Carlsberg.

C# .NET developer web aplikací | Kentico & velké projekty

Jsme Bluesoft, digitální agentura, která vytváří webové aplikace a e-shopy pro české i zahraniční společnosti na platformě (DXP) Kentico nebo (CaaS) Kontent.ai. U nás budeš vyvíjet velká, škálovatelná řešení pro známé značky. V minulosti jsme vyvíjeli třeba pro Walmark, Bank of Austria, CzechInvest, momentálně pracujeme hlavně na projektech pro Sazku, E.ON, Škoda Auto nebo Carlsberg.

Naše back-endové týmy mají stále spoustu práce, proto hledáme posilu, která se vyzná v C# a .NETu a která nám pomůže vyvíjet a udržovat naše webové projekty.

Bluesoft tech-stack:

 • Back-end: .NET MVC, .NET Core MVC, C#, Kentico
 • Front-end: Vue.js, React.js, Javascript, Typescript, HTML5, CSS3
 • Nasazení a DevOps: Microsoft Azure
 • Komunikace a projektové řízení: Office 365 (MS Teams), JIRA, Confluence

Co od tebe očekáváme?

 • Máš zkušenost s programováním v C# a .NET nebo VŠ vzdělání v IT oboru – ideálně už jsi někde pracoval/a alespoň rok, ale můžou to být i zkušenosti v rámci osobních/školních projektů.
 • Máš za sebou vývoj webových aplikací a rozumíš si s SQL.
 • Máš alespoň pasivní angličtinu – nerozhodí tě anglické rozhraní nebo dokumentace
 • Pracujeme v týmech, nejsme individualisti, proto mezi sebe chceme přijmout parťáka, který poradí druhým, nebojí se zeptat, když něco neví a bude zodpovědný za svou práci.

Jaké zkušenosti Ti budou výhodou?

Znalost jakýchkoliv dalších technologií je výhodou, zároveň oceníme, pokud si budeš rozumět s FE vývojáři (znáš Javascript, React nebo jinou FE technologii). Pokud už jsi pracoval/a s platformou Kentico, ušetříš si pár hodin při e-learningových kurzech v prvních dnech a taky se budeš moct rychleji zapojit do práce.

Jak vypadá práce u nás?

Bluesoft rychle roste, je nás teď už přes 60! Sídlíme v centru Brna na Botanické ulici, konkrétně máme kanceláře v budově Fakulty informatiky Masarykovy univerzity.

Naše kanceláře jsou moderní, nemáme žádný obří open-space, spíše více menších prostor. V kanceláři máme ovoce, kávu, čaj, jednou za kvartál velkou firemní snídani, po práci můžeš zahrát playstation. Zkrátka se můžeš těšit na fajn prostředí – zkušení a chytří kolegové, se kterými zajdeš na pivko nebo zahrát tenis. Pořádáme grilovačky, degustace, snídaně, pravidelně sportujeme nebo jezdíme stanovat.

Máme tři back-endové týmy (každý tým má 8-10 lidí), jeden front-endový tým a tým testerů. Na hladký průběh projektů dohlíží projektoví manažeři. Budeš pracovat v týmu na několika projektech – každý vývojář pracuje na 1-3 projektech současně. To je také to, co u nás kolegové oceňují – různorodost a možnost pracovat na více projektech.

Pracovat můžeš začít jak v 7 ráno, tak v 10 dopoledne podle preferencí, jen kolem 10:30 mají jednotlivé týmy meetingy, na kterých si kolegové rozdělí úkoly. Rozvržení pracovní doby je na tobě, klidně si protáhni obědovou pauzu na dvě hodiny nebo si přispi. Pokud naplníš plný úvazek, jsme flexibilní. Umíme spolupracovat i na dálku, ale preferujeme, když alespoň část týdne budeš sedět v brněnské kanceláři společně s ostatními.

Jaké máme benefity?

 • 5 týdnů dovolené
 • Multisportka
 • Firmou sponzorované vzdělávání (na cokoliv)
 • Nastavení spolupráce dle tvých preferencí: HPP, IČO nebo třeba brigádu na DPP
 • Teambuildingy (grilovačka, degustace, tenisový turnaj, koktejlový den a další) a PS4 v kanceláři
 • Zázemí skupiny BiQ Group, takže se můžeš profesně posouvat napříč ČR i SK


Láká tě u nás pracovat? Paráda! Rádi se s tebou potkáme na pohovoru, kde při kávě nebo online všechno probereme. Pošli nám prosím CV, napiš ještě pár řádků o sobě a my se do 5 pracovních dnů ozveme. Pak tě čeká osobní nebo online schůzka, kde ti představíme tým, pozici a firmu. Mezitím se můžeš mrknout na náš Instagram @bluesoftcz, kde najdeš videa a fotky z našich akcí.


Informace o pozici

Společnost
BiQ Bluesoft a.s.
Adresa
Botanická 554/68a, Brno – Ponava
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


BiQ Bluesoft a.s., Natálie Švachová
+420 734 594 018