ČMIS s.r.o. - jednička v profesionálních IT & cloudových službách v ČR rozšiřuje tým profesionálů

Brand Manager pro technologickou společnost ČMIS s. r. o.

O nás: jsme technologická společnost a patříme k největším českým hráčům na poli hostingu, cloudových a serverových řešení, dokážeme svým zákazníkům zajistit, že jejich e-shopy nespadnou a fungují hladce i během špičky, a nepřijdou tak o své tržby kvůli výpadkům. Kromě toho se věnujeme i SW vývoji, auditům databází (MS SQL) a rozvoji naší platformy APPONLFY (slouží ke streamingu softwaru, hlavně však graficky náročných her a má desetitisíce uživatelů po celém světě). Naše společnost ČMIS je na trhu již 19 let a stále roste. Hledáme Brand Managera, který nám pomůže s dalším plánovaným růstem a rozvojem společnosti.

Co teď mimo jiné plánujeme a čeho se budeš účastnit?

 • APPONFLY – máme čerstvě po redesignu platformy a tvým úkolem bude se zaměřit na její další rozvoj, pravidelnou analýzu pro management společnosti, marketingovou podporu a nastavení strategie budoucího rozvoje.
 • VIP IT CLUB – je největší platformou v ČR pro setkávání IT profesionálů (setkání jsou každý měsíc) pod záštitou ČMIS. Tvým úkolem bude převzít kompletně agendu VIP IT CLUB (event management a marketingová podpora) a být tím, kdo bude definovat další rozvoj těchto úspěšných setkávání.
 • Marketingová strategie a exekuce aktivit pro ČMIS – jsme stále dynamicky rostoucí technologická společnost, abychom mohli v růstu pokračovat, tak potřebujeme někoho, kdo ve spolupráci s managementem firmy, agenturami (PR, kreativní, mediální a výkonnostní agentury) bude tento růst podporovat.
 • Další projekty – je jich tu spousta, ale nechceme tě strašit ani přetížit, spíš dát najevo, že u nás je hodně zajímavé práce a nudit se nebudeš.

Proč do toho jít?

 • Volnost – nebudeš svázán procesy a schvalovacími maticemi. Jsme středně velká firma (50+) a tak komunikace s managementem je rychlá a efektivní.
 • Profesní růst – budeš se starat o kompletní marketingový mix, a není asi marketingová disciplína, kterou bys u nás nevyzkoušel. Nenecháme tě v tom samotného (samotnou) budeš v týmu s dalším seniorním kolegou (když budeš potřebovat vždy tě zajistí).
 • Kariérní růst – stát se součásti boardu společnosti? To u nás není problém, pokud se osvědčíš, tak cesta do boardu je krátká (začínáš na pozici B1).

Chceme se pořád zlepšovat…

A proto hledáme právě tebe. Jsi zapálený markeťák, který kudy chodí, tak tudy myslí na to, jak by ještě mohl vylepšit služby a produkty, které jako firma nabízíme. Baví tě rychle ověřovat hypotézy a máš rád krátkou cestu k delivery. Díky úzké spolupráci s vývojáři, managementem a obchodním oddělením to budeš ty, kdo bude ovlivňovat kam budeme jako firma směřovat.

Záleží nám na tom, s kým pracujeme. A proto hledáme:

 • Zkušeného marketéra (alespoň 2-3 roky zkušeností na pozicích JBM / BM)
 • Angličtina na úrovni B2
 • Výhodou je předchozí zkušenost v technologické společnosti (není podmínkou)
 • Zkušenosti s ATL a BTL exekucí / zodpovědností za budget / zkušenosti s tvorbou marketingových plánů
 • Znalost základních analytických nástrojů (GA / PBI / Hotjar / Hubspot apod.)
 • Kolegu, který rád spolupracuje s ostatními teamy (technika, obchod apod.)
 • Empatického řečníka, který umí svůj návrh srozumitelně představit, obhájit si ho, ale zároveň i naslouchat argumentům ostatních.
 • A v neposlední řadě člověka, který se zajímá o marketing i po práci, který je aktivní, nečeká na zadání a umí si dobře rozvrhnout práci.

Tak co? Jdeš do toho?

Pošli nám svoje CV a pak už to jde rychle 😊

Životopis si prostuduje Kristýna (HR business partner) společně s managerem týmu
Vyhodnotí vámi zaslané podklady, vybrané uchazeče pak kontaktuje a pozve do I. kola výběrového řízení (online/offline)
Následuje setkání s budoucím šéfem a managementem, kde odhalíme, zda si sedíme po stránce profesní i lidské (+ krátká case study)
Poté už zbývá jen finální předání pracovní nabídky, která je pro nás závazná


Informace o pozici

Společnost
ČMIS s.r.o.
Adresa
Jankovcova 1569/2c, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Technika a vývoj, Brand manager, Marketingová strategie, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČMIS s.r.o., Kristýna Kraftová
774 244 928