CO GRAFIČKA/ GRAFIK, KTEROU/KTERÉHO POTŘEBUJE CHILLI PRODUCTION MUSÍ UMĚT?

Grafik v kreativní agentuře by měl mít široké spektrum schopností a znalostí, aby mohl úspěšně řešit různorodé grafické úkoly a přispívat k tvorbě efektivních a atraktivních vizuálních komunikací.

MEZI ZÁKLADNÍ DOVEDNOSTI A ZNALOSTI, KTERÉ BY MĚL NÁŠ GRAFIK MÍT, PATŘÍ:

  • Znalost grafických programů – musí ovládat nejenom základní programy, jako je Adobe Photoshop a Illustrator, ale také další nástroje pro tvorbu grafiky, např. Sketch, Figma, Canva nebo Inkscape.
  • Schopnost pracovat s typografií – musí být schopen vytvářet a kombinovat různé fonty, aby vytvořil esteticky působivé a snadno čitelné texty.
  • Kreativita a schopnost vytvářet originální nápady – musí být schopen přicházet s novými a neotřelými vizuálními řešeními, které osloví cílovou skupinu.
  • Znalost designových pravidel – musí mít přehled o základních pravidlech designu, jako je kompozice, barevné schéma, výběr obrazových prvků a typografie.
  • Zkušenosti s tvorbou grafických elementů – musí být schopen vytvářet loga, ikony, infografiky a další grafické prvky pro potřeby klientů.
  • Schopnost spolupracovat – musí být schopen komunikovat s ostatními členy týmu, včetně copywriterů, projektových manažerů a klientů.
  • Znalost digitálního marketingu – musí mít přehled o základních principech digitálního marketingu a být schopen navrhovat vizuální prvky pro webové stránky, sociální sítě a další digitální kanály.
  • Schopnost pracovat pod časovým tlakem – musí být schopen pracovat rychle a efektivně, aby dodržel stanovené termíny a plány projektů.
  • Celkově by měl grafik v kreativní agentuře být kreativní, flexibilní a ochotný se učit nové věci, aby mohl neustále zlepšovat své schopnosti a přinášet hodnotu svým klientům a týmu

Informace o pozici

Společnost
CHILLI PRODUCTION s.r.o.
Adresa
Rudolfovská tř. 410/132, České Budějovice – České Budějovice 4
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

CHILLI PRODUCTION s.r.o., Otta Kovařík
00420776666978