STAŇTE SE JEDNÍM Z NÁS!
Loomis je specialistou na řízení oběhu finanční hotovosti ve společnosti. Jako profesionální zpracovatel hotovosti a cenin získal vedoucí postavení na českém trhu i po celém světě. V současné době zaměstnává více než 700 pracovníků na 13 místech v České republice a na Slovensku.

PŘEPRAVCE HOTOVOSTI A CENIN

Hledáme šikovného a spolehlivého kolegu/kolegyni, kterého baví řízení a hledá výzvu v práci!

Pro zkušené i nováčky na poli ochrany a přepravy peněz hledáme nové kolegy! Pokud máte chuť pracovat v dynamickém a příjemném prostředí, čtěte dál.

Hledáme zodpovědného řidiče/řidičku, který/á se chce podílet na zajišťování bezpečného přepravování hotovosti a cenin. Máte zájem?

Máte kladný vztah ke zbraním? Podmínkou je zbrojní průkaz skupiny D. Pokud zbrojní průkaz ještě nemáte, nevadí, rádi vám v jeho získání pomůžeme!

No a máte rádi pohyb? Přijměte naši výzvu a přidejte se k našemu týmu!

Co budeš dělat? Budeš zajišťovat přepravu hotovosti a cenin a další podobné práce. Budeš se starat o bankomaty a řídit speciální vozidla. Práce je v týmu i samostatně a pracovní doba bude někdy delší, někdy kratší, ale to určitě zvládneš.

Co požadujeme? Minimálně vyučení, řidičský průkaz skupiny B (C je lepší, když budeš chtít, tak si ho u nás doděláš), bezúhonnost, a když nemáš zbroják, poradíme ti, jak ho získat. Když nebudeš mít, získáš u nás zdarma na úvod profesní kvalifikaci "Strážný". Také budeš potřebovat dobrý zdravotní stav.

Co nabízíme? Dlouhodobou spolupráci v super nadnárodní firmě na HPP nebo DPČ, fajn pracovní prostředí, které je vhodné pro všechny bez rozdílu pohlaví.

Máš tu práci na neurčito, 4 týdny dovolené a navíc jeden týden navíc v BENEFIT DNECH.

Měsíční plat bude mezi 32 300 Kč a 33 800 Kč podle tvé odbornostní třídy.

Pokud máš kvalifikaci, budeš mít nárok na náborový příspěvek mezi 20 000 Kč a 60 000 Kč. Když nám doporučíš dalšího zaměstnance, můžeš získat odměnu až 30 000 Kč.

Pokud nemáš zbroják, tak ti za jeho získání dáme až 10 000 Kč a také ti zaplatíme náklady spojené s jeho získáním.

Dostaneš 129 Kč denně na stravu a 1 150 Kč měsíčně na ošatné.

K dispozici jsou i volnočasové benefity v podobě karty Cafeterie a Multisport a spousty dalších benefitů.

Nástup možný ihned nebo podle dohody. Tak se neváhej přihlásit!


Informace o pozici

Společnost
Loomis Czech Republic a.s.
Adresa
Sezemická 2853/4, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 32 300 – 33 800 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Ostraha a bezpečnost, Služby, Logistik, Řidič, Specialista zabezpečovacích zařízení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Loomis Czech Republic a.s., Radka Lišková