Do našeho architektonického ateliéru Masák &Partner hledáme kolegu/kolegyni na pozici Rozpočtář/ka.

Jádrem projekční činnosti jsou památkové objekty a jedinečné novostavby, které zpracováváme v systému BIM.
Jsme zkušený a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení.

Požadujeme:

  • zkušenost s rozpočtováním ve stavebnictví
  • orientace v rozpočtech a projektových dokumentacích
  • samostatnost, systematičnost a zodpovědnost
  • analytické a logické uvažování
  • znalost některého ze SW pro zpracování rozpočtů (např. EuroCalc, Kros, Build Power)
  • týmová spolupráce

Náplň práce:

  • zpracování orientačních propočtů staveb
  • zpracování kontrolních rozpočtů staveb
  • zpracování soupisů prací, dodávek a služeb s výkazem výměr
  • analýza zadávací dokumentace
  • koordinace a komunikace s projektovým týmem
  • využití a rozvoj systému BIM při rozpočtování
  • nákladová tvorba cen jednotlivých položek

Nabízíme:

  • práci na zajímavých projektech v přátelském kolektivu
  • práci v příjemném prostředí v centru Prahy
  • možnost profesního růstu
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • flexibilní pracovní dobu
  • umožňujeme vzdálenou spolupráci z domova a home office
  • motivující finanční ohodnocení odpovídající pracovním výkonům
  • možnost využití firemního auta i k soukromým cestách

Nástup možný ihned. Zaujala Vás tato pozice a toužíte se stát naším novým kolegou nebo kolegyní? Neváhejte a pošlete nám své CV. Těšíme se

Společnost
Masák & Partner, s.r.o.
Adresa
Na baště sv. Ludmily 253/1, Praha – Hradčany
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Masák & Partner, s.r.o., Petra Klimková