Jsme český výrobce a e-shop se zdravou výživou. Působíme na trhu od roku 2015 a najdete u nás oříšky a zdravé potraviny pro každý den. Vlastní značku GRIZLY budujeme již sedmým rokem a nyní tvoří 70 % našich celkových tržeb.

Neustále rosteme a posouváme se dál a to nejen díky kvalitním a stále více oblíbeným produktům, které si sami vyrábíme, balíme a distribuujeme až ke dveřím našich zákazníků, ale především díky skvělé práci celého GRIZLY týmu, který aktuálně sčítá přes 150 zaměstnanců. Naše motto je: “Vydej se s námi na zdravou cestu životem” a věříme, že tuhle myšlenku začíná sdílet stále více lidí.

Nyní hledám CTO, který bude členem vedení a parťákem CEO nejen ve vývoji ale i v businessu. Společně se budeme podílet na rozvoji celé firmy a hledat příležitosti jak se stát evropskou oříškovou jedničkou..

Are you in?

CTO (Chief Technology Officer)

Jak to máme u nás s vývojem?

Pracujeme s 2 klíčovými nástroji - WEB a ERP. Ty budeš mít zodpovědnost za řízení obou systému, na kterých stojíme.


Naše weby (cz, sk, pl, hu) navštíví ročně přes 6 milionů lidí, máme výborný konverzní poměr, skvělý marketingový a produktový tým. Na druhou stranu v některých IT věcech jsme trochu old-school a musíme se výrazně posunout.

Potřebujeme web připravit na další růst, zahraniční expanzi a ultimátně zlepšit rychlost shopu.

Posloucháme naše zákazníky, a proto část UX a UI ti musí být velmi blízká a jsi schopen analyzovat požadavky a přání našich zákazníků a na tom stavět vývoj nových funkcionalit.


Tím ale celá sranda začíná. Bez extra kvalitního zázemí v podobě ERP by to nemohlo fungovat, a proto dostaneš obrovský challenge hned na startu a společně se mnou (CEO, Dominik) budeme hledat nového dodavatele ERP, tak, aby nám to celé hezky šlapalo s webem, WMSkem a dalšími nástroji, které v jednotlivých odděleních používáme (např. Daktela na zákaznickém centru..)


Každopádně sami to nezvládneme, a proto si k tomu budeš potřebovat sestavit celý nový development tým, který u nás aktuálně zatím není, a vše outsourcujeme, avšak růst (přes 30 % YoY) a zahraniční expanze vyžaduje tuto kompetenci mít inhouse.

Pozice je primárně založena na čtyřech klíčových aspektech:

  • Řízení vývoje e-shopu
  • Implementaci nového ERP
  • Sestavení IT oddělení
  • Technologický rozvoj společnosti (WMS, SaaS)

Pokud ses v tom našel, neváhej na sebe zanechat kontakt a přiložit CV a naše HR tě bude obratem kontaktovat.

Těšíme se


Informace o pozici

Společnost
GRIZLY.CZ
Adresa
Olomouc – Chválkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

GRIZLY.CZ, Lucie Stehlíková
608 869 236