Chceš se podílet na zajímavých projektech v oblasti obnovitelné energetiky, udržitelného byznysu a ESG a pomáhat našim klientům v jejich práci? Umíš „prodat“ dobrou službu nebo projekt a víš, jak dostat ty správné informace ke správným lidem? Víš, co média potřebují, a umíš to dodat, domluvit, zařídit? Koordinace PR zakázek tě prostě baví? Přidej se do PR a marketingového týmu Frank Bold a rozjížděj s námi PR služby pro naše klienty.

Co tě čeká a jak u nás využiješ svůj talent?

Frank Bold je expertní skupina sdružující mezinárodní tým více než sto odborníků s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. Už dva roky přibalujeme klientům k právním a konzultačním službám taky PR. Často pracujeme pro samosprávy, zelený development nebo investory v obnovitelné energetice. Řešíme lokální kampaně, promo materiály, weby, sociální sítě, ESG reporty a odborné eventy.

 • Zužitkuješ u nás to, co už z PR umíš, a budeš mít šanci se toho hodně naučit. Budeš u vymýšlení PR strategií pro klienty a jejich realizace. Pomůžeš klientům nastartovat ty správné komunikační kanály a dostat jejich témata k cílovým skupinám.
 • Uplatníš u nás i svého obchodního ducha. Budeš samostatně komunikovat s našimi klienty, od mapování jejich potřeb, přes přípravu nabídek až po prezentaci výsledků.
 • Budeš spolupracovat s kolegy/němi – z PR a marketingu, s právníky, s našimi obchodníky nebo subdodavateli, zejména externími webaři nebo grafiky.
 • Čeká tě taky spousta zajímavých, často odborných témat, do kterých budeš muset proniknout a které ti otevřenou nové obzory.
 • Nehledáme evenťáka, ale pokud máš zkušenosti z tohoto ranku, určitě je zužitkuješ. Budeš se podílet na organizaci a propagaci veřejných debat či odborných workshopů, například pomáhat s domluvou hostů.

Podívej se, jak se u nás pracuje a kdo jsme, na našem profilu na cocuma.cz/frank-bold

Je to pozice právě pro tebe?

 • Chceš dodávat klientům skvělou službu. Baví tě přemýšlet o tom, co potřebují, navrhnout jim, jak mohou dosáhnout svých cílů prostřednictvím PR. Dokážeš klienty vyslechnout, obhájit si vlastní názor, odprezentovat výsledky své práce. Umíš vymyslet strategie tak, aby skvěle fungovaly.
 • Orientuješ se na sociálních sítích i v mediálním prostoru a dokážeš „prodat“ i složitější témata. Nebojíš se komunikovat, zvednout telefon a rychle se domluvit. Máš už za sebou aspoň dvouletou zkušenost z oblasti PR, media relations nebo médií, ze které můžeš čerpat.
 • Přicházíš s nápady, ale nezůstáváš jen u nich. Všechno zorganizuješ, pohlídáš domluvy i termíny, dotáhneš všechny projekty do konce. Jde ti o reálné výstupy.
 • Dokážeš pracovat samostatně s plnou zodpovědností za výsledek a přitom fungovat jako součást týmu. Zkoordinuješ spolupráci s ostatními.

Co u nás taky najdeš?

 • Pracovní místo v Brně v Otevřené zahradě na celý úvazek (možnost také zkráceného úvazku, nejméně však 0,8). Najdeš u nás práci s hodnotovým přesahem a prostor k růstu.
 • Neformální a přátelské pracovní prostředí. Skvělé kolegy, kterým opravdu záleží na výsledcích a dopadu jejich práce. Prostor realizovat se a přinášet vlastní nápady, příležitost potkat se s zajímavými lidmi a projekty.
 • Flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat částečně i z domova, odměny za skvělý výkon a další benefity jako telefon a notebook i pro osobní účely, 5 týdnů dovolené nebo třeba dog-friendly office.
 • Nástupní mzdu podle předchozích zkušeností a výsledků výběrového řízení v očekávaném rozmezí 34.- 42.000 Kč.

Chceš jít do toho? Dej nám o sobě vědět! Zodpověz nám pár dotazů, nahraj svoje CV prostřednictvím formuláře na https://frankbold.org/o-nas/volna-mista/PR_specialistk_a_energetika a my se ti ozveme zpět!

Uzávěrka přihlášek je v neděli 19. 3. 2023. Následovat budou telefonické pohovory. Online výběrové řízení pro pozvané uchazeče se uskuteční 28. 3. 2023 v Brně.


Informace o pozici

Společnost
Frank Bold Advisory, s.r.o.
Adresa
Údolní 567/33, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 34 000 – 42 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Média, reklama a PR, Account Manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Project Manager, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Frank Bold Advisory, s.r.o.
734 574 492
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.