Reklamní agentura S&K PUBLIC spol. s r.o., člen Asociace komunikačních agentur ČR, poskytující fullservis v oblasti reklamy, marketingu, produkce a signmakingu, hledá vhodného kandidáta/ku na pozici: grafik/designer.

Grafik/Designer

Co budete dělat

Podílet se na grafice a kreativitě pro velké společnosti, spolupracovat na tvorbě layoutů reklamních kampaní, tiskovin, online produktů a formátů pro sociální sítě.

Kam se u nás můžete posunout

Naučíte se procesy a postupy profesionální reklamní agentury, která pracuje pro nadnárodní společnosti. Díky různorodé práci získáte širší znalosti z marketingu a reklamy.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Jste kreativní. Máte vzdělání se zaměřením na grafiku a design, chuť se stále učit, zajímáte se o novinky a trendy v oboru, máte výbornou uživatelskou znalost Adobe Creative Suite – především Id, Ps a Ai, zkušenosti s tvorbou online materiálů, obecný přehled o tvorbě webdesignu, grafický cit a smysl pro detail, jste spolehlivý/á a proaktivní. Máte zajímavé portfolio svých prací.

Výhodou, nikoliv podmínkou, je znalost videa a HTML

Co vám můžeme nabídnout

Moderní pracovní prostředí s neformální atmosférou. Profesionální tým, který za Vámi bude vždy stát. Dobré platové podmínky a spoustu firemních benefitů. Flexibilní pracovní dobu a prostor pro tvůrčí práci. Smlouvu na dobu neurčitou (HPP). Zázemí respektované a stabilní společnosti (loni jsme slavili 30 let od založení).

Více informací o společnosti získáte na: www.skpublic.cz.


Informace o pozici

Společnost
S&K PUBLIC spol. s r.o.
Adresa
Jana Babáka 2733/11, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, 13. plat, Možnost delšího neplaceného volna, Možnost studijního volna
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Média, reklama a PR, Grafik, Designer, Webdesigner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel