Šabatovo zmrzlinářství hledá do svého teamu nového kolegu/kolegyni!
Do naší výrobny v Týnci nad Sázavou hledáme nového kolegu/kolegyni na výrobu naší vyhlášené domácí zmrzliny. Jedná se o krásnou, sladkou, ale poměrně fyzicky náročnou práci.

Ideální kandidát by měl mít za sebou praxi v cukrářské, pekařské, případně jiné potravinářské výrobě (není podmínkou) a chuť dělat věci od začátku a pořádně. Naše produkty děláme poctivě a s důrazem na maximální kvalitu. Nepoužíváme žádné polotovary, barviva, dochucovadla, a proto i uchazeč o tuto práci by měl umět pracovat se základními kvalitními potravinami.

Pokud se s naší filozofií ztotožňujete, máte čistý rejstřík, potravinářský průkaz, chcete pracovat a rádi byste se o toto místo ucházeli, budeme moc rádi za vaši odpověď a přiložené CV. Následně vybrané kandidáty pozveme na pohovor, kde se dozvíte veškeré podrobností o nabízené pracovní pozici.

Čeká na Vás přátelský kolektiv, příjemné pracovní prostředí, v hlavní sezóně nadstandardní výkonnostní odměny. Za naší zmrzlinu jsme obdrželi několik titulů. Máte příležitost být součástí týmu, který dělá nejlepší zmrzlinu v zemi :-)

Nástup březen/duben 2023.

Preferujeme zájemce z nejbližšího okolí Týnce nad Sázavou, Benešova..

Pokud máte o pozici zájem, pošlete nám odpověď doplněnou o stručné CV, případně zavolejte na číslo 777913191.

Těšíme se na Vás.


Informace o pozici

Společnost
Jaroslav Šabat
Adresa
Družstevní 200, Týnec nad Sázavou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 170 – 200 Kč / hodina
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Potravinářství, Řemeslné a manuální práce, Kuchař, Cukrář, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 1.3.2023 – 31.10.2023
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny


Jaroslav Šabat
777 913 191
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.