#PoznejteRozdil

Jsme přední komunikační agentura. A naši klienti říkají, že také nejlepší.

Poskytujeme služby významným mezinárodním korporacím a špičkovým tuzemským značkám. Naši konzultanti jsou specialisty pro korporátní a produktovou komunikaci, mají know-how v krizové komunikaci.

Každoročně získáváme ocenění od odborné veřejnosti - například vůbec první českou PR cenu udělovanou za korporátní reputaci a historicky první PR cenu Golden Drum udělenou česko-slovenskému subjektu na mezinárodním festivalu.

PR Consultant

"Hodnotnější zkušenost v PR, než tu z Bison & Rose, jsem si ani nemohla vysnít. Během posledních pěti let jsem se podílela na skvělých projektech, stála u zrodu kampaní s přesahem mimo PR, poznala spoustu inspirativních lidí z řad klientů i expertů. Co mi přišlo vždy nejdůležitější, je "bizoní spirit". V agentuře si lidé navzájem pomáhají, inspirují se, a NE se nikomu neříká, parťáci od rána do večera."

"Spirit je vidět i v přístupu vedení agentury. Díky porozumění svých šéfů jsem nastoupila na částečný úvazek při rodičovské dovolené a postupně naskočila do práce. Co není jinde samozřejmostí, zde nikdy nebyl problém. Práce odkudkoliv a kdykoliv, tak jak jsem potřebovala. Díky Bizonům za to, co jsem se od nich naučila!"

To jsou vzkazy od naší kolegyně Nelly. Jestli vidíte v bizoním přístupu příležitost také pro vás, neváhejte se nám ozvat!

#PoznejteRozdil


Informace o pozici

Společnost
Bison & Rose s.r.o.
Adresa
Františka Křížka 362/1, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce, Children-friendly office, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Specialista PR, Novinář, publicista, redaktor, Tiskový mluvčí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel