Jsme Louda Auto, dynamická a rychle rostoucí firma českého automobilového trhu s třicetiletou tradicí. Působíme již v deseti městech České republiky a s více než pěti sty zaměstnanci nabízíme služby autorizovaného prodeje a servisu deseti značek. Máme jasnou strategii: být společností, která je pro zákazníka spolehlivým partnerem a dokáže mu nabídnout komplexní služby spojené s nákupem, servisem a financováním vozu.

Online marketing specialist

Baví tě auta a umíš se pohybovat v reklamách na internetu? Do našeho marketingového týmu hledáme člověka, který se orientuje v online kampaních jako ryba ve vodě. Jsme společnost Louda Auto, která na českém automobilovém trhu působí již 30 let. Jsme největším dealerem značky Hyundai a jeden z největších dealerů vozů Škoda v ČR. Chceš být součástí našeho progresivního marketingového týmu a mít na starosti veškeré online marketingové kampaně napříč společnostmi Louda holding a.s.? Pak jsi tady správně!

Co u nás budeš dělat jako markeťák?

 • Nastavíš reklamní kampaně SKLIK, GOOGLE ADS, META a pořešíš správu a optimalizaci
 • Nasadíš kampaně na přímé nákupy, SAUTO
 • Budeš nám zakládat a spravovat všechny firemní zápisy Firmy.cz a Google
 • Potom nám budeš spravovat měření konverzí GA4, GSC, GADS, SKLIK, META
 • Zpracuješ reporting za online marketing
 • Pro dokládání nám zkompletuješ podklady z online (statistiky, printscreeny)
 • Nakonec stáhneš faktury a podklady z online, se kterými si poradí účtárna

Najdeš se v tomhle seznamu?

Máš prokazatelné zkušenosti s nastavením PPC kampaně

Jsi aktivní člověk, který se nebojí zeptat

Chceš dělat výkonnostní marketing

Máš analytické myšlení

Dokážeš se orientovat v tabulkách, číslech a analýzách

Alespoň roční zkušenost ve správě kampaní v Google Ads a na Sklik.cz

Máš mírně pokročilou znalost Google Analytics

Zvládneš práci v MS Excel

Výhodou je zkušenost z agenturního prostředí nebo e-commerce

Další výhodou je zkušenost s Google Tag Managerem

Teď už přijde jen to krásné a příjemné. Konkrétně náš marketingový tým, který tě přivítá s otevřenou náručí. Pokud jsi teda objímací typ, jinak tě přivítají víc formálně. K ruce ti bude náš grafik, který ti udělá banner přesně podle toho, co si přeješ. Textaci ti dodá náš copywriter, kterého už vlastně teď znáš (těší mě!). Hned u sebe budeš mít manažery jednotlivých společností nebo značek vozů. Takže jen mávneš a budeš mít hlavy zvědavých markeťáckých surikat kolem stolu.

Samozřejmě můžeš počítat i s firemními benefity!

 • Super přátelský marketingový tým se smyslem pro humor, který by záviděli autoři seriálů Přátelé, Jak jsem poznal vaši matku nebo Teorie velkého třesku!
 • 20 dní dovolené pro tvé výlety, dobrodružství a odpočinku. Nebo když už si chceš dát prostě oraz. A k tomu další 3 dny jako bonus!
 • Samozřejmě někdy má každý člověk nutkání prostě jen sedět doma a nikoho nevidět. Proto je i možná občasná práce z domova
 • Nesmíme zapomenout na kávičku! Hned vedle kanclu máme kávovar, který je vždy naplněn lahodnými zrnky kávy.
 • Když budeš chtít vypadnout do přírody nebo si v zimě zalyžovat, můžeš vyrazit na naši firemní chatu!
 • Jsi sportovní nadšenec? Máme pro tebe Multisport kartu, se kterou můžeš cvičit jako bejk nebo se prohlížet v zrcadle. To už necháme na tobě.
 • Nabízíme i kyslík! Neboj, myslíme tím mobilní tarif od O2 a samozřejmě i nějakou tu slevičku na nový telefon.
 • Sponzorujeme mnoho sportovních týmů a organizací, takže si někdy můžeš zajít pořádně zařvat na rozhodčího nebo oslavit pár gólů.
 • Hlavně chceme, aby u nás byl každý odpočinutý, protože pak se hned pracuje lépe. Takže tě určitě nemine ani příspěvek na dovolenou nebo nějaká teambuildingová aktivita
 • Tohle tě snad přemluvilo, ne? Tak na co ještě čekáš? Pošli nám své CV a my se ti brzy ozveme. Potom už se uvidíme v kanclu.

Informace o pozici

Společnost
Louda Auto a.s.
Adresa
Poděbrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingový analytik, Specialista marketingu, Online Marketing, PPC specialista, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Louda Auto a.s., Michaela Bílá
601 300 789