Hledáme kolegy

do neziskové organizace s tradicí více než 20 let - Chance 4 Chldren, která se stará o projekty nejen do nemocnic nebo dětských domovů (Dr.Klaun). Práce je vhodná i pro absolventy či studenty.

Nabízíme perspektivní rozvoj a praxi v originální obchodní činnosti jako výbornou zkušenost pro budoucí obchodní zástupce.

Náplň práce

- oslovování lidí na ulici, jestli by podpořili dobrou věc

- prodej reklamních předmětů

Požadujeme

- čistý trestní rejstřík

- obchodního ducha, chuť se rozvíjet a pozitivní naladění

- komunikační schopnosti a cit pro týmové jednání

Nabízíme

- podílové platové ohodnocení

- plnohodnotné zaškolení

- individuální pracovní dobu

- skvělou atmosféru

V případě zájmu nám, prosím, zašlete spolu se CV i Vaši aktuální fotografii.

Společnost
Chance 4 Children, z.s.
Adresa
Jemnická 887/4, Praha – Michle
Praha
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá) nebo Slovenština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Profesní/osobní kouč, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Prodavač, Fundraiser
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

Chance 4 Children, z.s., Michala Libišová
+420 792 307 466
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.