Frey Services, s.r.o., člen Skupiny EMIL FREY - výhradní dovozce nových vozů Peugeot, Citroen, DS, Opel, Subaru, Fiat, Alfa Romeo, Abarth a Jeep do České Republiky, hledá pro svou pobočku v Hostivaři vhodné kandidáty na pozici:

TECHNIK PŘÍJMU VOZIDEL

Náplň práce:

  • Přijímání vozidel do skladu
  • Vstupní prohlídky vozidel a tvorba protokolů
  • Záznam technického stavu vozu včetně fotodokumentace poškození
  • Provádění evidence a záloh dokumentace k vozidlům
  • Logistika a manipulace s vozidly na ploše skladu
  • Kontrola stavu a provozní údržba vozidel na ploše skladu
  • Drobné mechanické opravy
  • Spolupráce při údržbě prodejní plochy a vozidel pro koncový prodej
  • Přeprava vozidel po ose

Požadujeme:

  • zodpovědnost
  • samostatnost, komunikativnost, spolehlivost
  • základní znalost automobilů a jejich techniky
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič podmínkou
  • základní technickou a manuální zručnost
  • uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • Práci v nadnárodní švýcarské Skupině Emil Frey
  • Kompletní zaškolení
  • Velmi dobré zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, stravenkový paušál plně hrazen zaměstnavatelem, příspěvky na penzijní fond, Multisport karta, příspěvky na jazykové kurzy a další
  • Práci v automobilovém prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Nástup dohodou

Společnost
Frey Services, s.r.o.
Adresa
Pražská 1321/38, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Auto - moto, Řidič, Technik, Servisní technik, Skladník/manipulant, Správce vozového parku
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Frey Services, s.r.o., Klára Balická
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.