Náplň práce:

- Administrativní práce na PC
- Chod recepce – uvádění návštěv, starost o kanceláře a kuchyňku, vyřizování telefonátů, korespondence, práce s datovými schránkami, objednávání kurýrů apod.
- Podpora členů týmu – zajištění tisku, kopírování, skenování
- Příprava zasedacích místností pro jednání vč. občerstvení
- Občasné pochůzky
- Další ad hoc úkoly

Požadujeme:

- Komunikativní znalost AJ
- Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
- Příjemné vystupování, komunikativnost
- Uživatelská znalost MS Office
- Praxe na obdobné pozici vítána

Nabízíme:

Zajímavou práci v přátelském kolektivu
Příjemné pracovní prostředí
Odpovídající finanční ohodnocení
Podpora kolegů, kteří Vás zaučí
Drobné občerstvení na pracovišti
Společné firemní akce
Pracovní doba po-čt: 9:30 – 18:00, pá 8:30-17 (víkendy a svátky nepracujeme)

Plat: 30.000,-

Nástup možný ihned.

Společnost
LOXIA Architectes Ingenierie s.r.o.
Adresa
Perucká 2274/26, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Stavebnictví a reality, Recepční
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.