PEGATRON Czech s.r.o. je součástí PEGATRON corporation se sídlem v Taipei na Taiwanu. Naše firma patří mezi světovou špičku společností zabývajícími se informačními technologiemi a je známá svými technologickými inovacemi, kvalitou svých výrobků, závazky a odpovědností k životnímu prostředí a budováním vzájemně prospěšných vztahů se svými zákazníky po celém světě.
PEGATRON Czech s.r.o. se zaměřuje zejména na servisní činnost pro širokopásmová zařízení, mobilní telefony a výpočetní techniku.

Software Engineer

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici software inženýra.

Náplň práce:

  • Příprava, testování a podílení se na zavádění nových testovacích postupů servisované elektroniky
  • Poskytování podpory pro stávající testovací postupy
  • Vytváření/úprava související dokumentace
  • Provádění školení těchto postupů
  • Podpora při analýzách a eskalaci vzniklých problémů

Požadavky:

  • Orientaci ve světě hardware/software
  • Ochotu vzdělávat se a učit se novým postupům
  • Vzdělání v oboru elektrotechniky (Pro možnost dodělání NV 194/2022, dříve vyhl.50/78)
  • Angličtina alespoň na úrovni B1 (hlavně pro emailovou komunikaci)
  • Proaktivní a pečlivý přístup
  • Samostatnost
  • Flexibilita

Nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Parkování v areálu společnosti
  • Příspěvek na dopravu
  • Docházkový bonus
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Využití cizích jazyků
  • Volnočasové aktivity pro zaměstnance (Multisport karta, Sareza karta)
  • Vzdělávací kurzy
  • Možnost vytváření vlastních projektů pro vylepšení procesu (práce s hardwarem/programování)

V případě zájmu nám zašlete životopis, těšíme se na Vás.

Společnost
PEGATRON Czech s.r.o.
Adresa
Na Rovince 862, Ostrava – Hrabová
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PEGATRON Czech s.r.o., Diana Hasalová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.