Ve Y Softu hledáme kolegu, který chce s námi vyrábět produkty, které zlepšují svět kolem nás. Náš výrobní tým hledá člověka, který bude mít na starost montáž USB čteček pro zabezpečený tisk a výrobu senzorů zajišťujících chytré řízení odpadového hospodářství ve městech. Celá naše výroba je zaměřená na technologie 21.století a tak budeš mít příležitost montovat i 3D tiskárny.

Záleží nám na tom, abys do našeho kolektivu zapadl, a proto se budeme snažit Ti pomáhat nejen na začátku, ale i po celou dobu Tvého působení u nás.

Pokud nad prací rád přemýšlíš, máš nápady, jak věci zlepšit, jsi samostatný, zároveň nenecháš svůj tým na holičkách, chceme se s Tebou určitě potkat!

Náplň práce:

  • Už víš, že budeš denně přicházet do kontaktu se špičkovými technologiemi a produkty. Co to znamená v praxi?
  • Montáž mechanických a elektronických částí dle návodu
  • Vizuální a funkční testování finálních výrobků
  • Odpovědnost za výstupní kontrolu produktů
  • Předávání zpětné vazby výrobě a vývoji

O Tobě:

  • Máš výuční list v technickém oboru (elektro, strojní), maturita může být výhodou
  • Jsi manuálně zručný/zručná
  • Máš už zkušenost s výrobním provozem, orientuješ se, jak věci chodí
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, schopnost pracovat systematicky jsou vlastnosti, které Tě vystihují
  • Jsi rád/a součástí kolektivu a baví Tě spolupráce s ostatními kolegy
  • Máš chuť učit se nové věci

Nabízíme:

  • Jednosměnný provoz s flexibilním začátkem směny mezi 7.00 a 8.00 hodinou
  • Malý pracovní kolektiv, moderní, čisté a nehlučné prostředí
  • 20 dní dovolené + 10 dní placeného volna
  • 3 dny zdravotního volna k dovolené navíc (sick days)
  • Smlouva přímo se zaměstnavatelem, při vzájemné spokojenosti automatické prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování vyplácený do mzdy (průměrně 992 Kč/měsíc)
  • Pracovní oděv - tričko, mikina, obuv
  • Odměna za doporučení nového kolegy 40.000 Kč
  • Velké parkoviště přímo u práce, možnost parkovat jízdní kola v budově
  • Autobusová zastávka pár kroků od pracoviště
  • Káva, čaj a ovoce/zelenina na pracovišti zdarma
  • Pravidelné snídaně dovezené přímo do práce
  • Firemní akce v průběhu celého roku – Pivo s nováčky, team buildingy, vánoční večírek, akce pro rodiče s dětmi
  • Možnost volně používat plně vybavenou hobby dílnu s 3D tiskárnami, lasery a dalšími stroji a nářadím

Společnost
Y Soft Corporation, a.s.
Adresa
Podnikatelská 2956/6, Brno – Královo Pole
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Technika a vývoj, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Y Soft Corporation, a.s., Vlaďka Nováková