Společnost Hanon Systems Thermal Technology s.r.o. je výrobní společností se sídlem v Kladně, která na českém trhu působí od roku 1997 a vyrábí kondenzátory do automobilových klimatizací. Mezi významné zákazníky patří Volkswagen, ŠKODA, Honda či Ford.

Asistentka DPP/DPČ

Požadavky:

- SŠ / VŠ

- ČJ (výborná), AJ (komunikativní)

- MS Office (uživatelská znalost), SAP výhodou

- praxe na obdobné pozici vítána

- komunikativnost, pečlivost, samostatnost, proaktivní přístup, asertivita

- ŘP sk. B

Nabízíme:

- DPP / DPČ (PO – PÁ nebo dle domluvy)

- 180 Kč/hod

- možnost dlouhodobé spolupráce

- stravování ve firemní kantýně

- parkování v areálu společnosti

- občerstvení na pracovišti

Náplň práce:

Administrativní výpomoc v technicky zaměřeném oddělení (inženýring / údržba)

Zadávání dat do systému SAP, tvorba objednávek pro oddělení údržby

Podílení se na tvorbě interních dokumentů (pracovní instrukce)

Nástup možný od:

- ihned

Společnost
Hanon Systems Thermal Technology s.r.o.
Adresa
Unhošťská 2747, Kladno – Kročehlavy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Auto - moto, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Vkládání dat do počítače
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Hanon Systems Thermal Technology s.r.o., Ing. Kristýna Dudáčková
+420 724 075 062