Probační a mediační služba je organizační složkou státu, která provádí úkony probace a mediace ve věcech projednávaných v trestním řízení. Dohled nad její činností provádí Ministerstvo spravedlnosti.

Metodik informačních systémů

O nás

Probační a mediační služba usiluje o zprostředkování účinného a společensky prospěšného řešení konfliktů spojených s trestnou činností a současně organizuje a zajišťuje efektivní a důstojný výkon alternativních trestů a opatření s důrazem na zájmy poškozených, ochranu komunity a prevenci kriminality.

Probační a mediační služba představuje osvědčenou instituci na poli trestní politiky, vychází ze součinnosti dvou profesí – sociální práce a práva, zejména trestního. Vyváženým propojením obou se vytváří multidisciplinární profese v systému trestní justice.

Požadujeme

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání,
  • znalost Word, Excel a PowerPoint (pokročilé funkce úpravy textu, základy VBA, pokročilá znalost funkcí),
  • znalost předpisů a pravidel z oblasti kybernetické bezpečnosti výhodou,
  • znalost fungování různých informačních systémů výhodou,
  • znalost anglického jazyka výhodou,
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost, ochotu vzdělávat se, komunikativnost, pečlivost,
  • trestní bezúhonnost.

Náplň práce

  • Správa, podpora a rozvoj informačního systému v oblasti kybernetické bezpečnosti.
  • Kontrola procesu úprav informačního systému a jejich testování.
  • Správa bezpečnostní dokumentace.
  • Zajišťování projektů informačních systémů z pohledu kybernetické bezpečnosti.
  • Plnění dalších úkolů podle potřeby na základě pokynů nadřízeného a vedení Probační a mediační služby.

Nabízíme

  • Samostatnou práci v příjemném kolektivu Probační a mediační služby,
  • možnost seberealizace, odborného růstu a prohlubování kvalifikace,
  • přátelské a podporující pracovní prostředí,
  • platové zařazení dle 12. platové třídy (Příloha č. 1 podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.),
  • osobní příplatek,
  • značná flexibilita v rámci pružné pracovní doby (pevný blok 10:00 – 13:00, tříměsíční vyrovnávací období),
  • příspěvek na stravování formou stravenek,
  • 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna, 1 den studijního volna,
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracoviště v centru Prahy.

Nástup: od 01.03.2023, případně dle dohody

Společnost
Probační a mediační služba
Adresa
Senovážné náměstí 995/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Tester, Referent, Business analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.