Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.
Slovanský dům, Na Příkopě 859/22
110 00 Praha 1
www.reedglobal.cz

SW Engineer - PLC

Pro mezinárodně úspěšnou firmu aktuálně hledáme 2 specialisty v oblasti Průmyslové Automatizace - PLC.

Tyto příležitosti jsou vhodné pro anglicky mluvící specialisty, kteří se nezaleknou občasného cestování.

Primárně hledáme top talenty, kteří mají:

  • SŠ/VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Vyhl. 50/78 Sb. Min. §6 nebo NV 194/2022 Sb. §6
  • Zkušenosti s programováním řídících systémů - PLC (Siemens i jiné)
  • Plynulý anglický jazyk

Úkony:

  • Řešení různých technických problémů řídicích systémů
  • Pomoc zákazníkům analýzou a simulací jejich problémů na interních simulátorech nebo se skutečnými motory v lokálním testovacím centru
  • Účastí na globálních projektech
  • Se zákazníky a distributory budete komunikovat e-mailem, telefonicky nebo dokonce osobně při návštěvách skutečných instalací po celém světě.
  • Oživení čerstvě sestavených strojů (SW+HW)

Nabídka:

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání s nejmodernější technologií
  • Flexibilní pracovní doba
  • Zajímavá a různorodá pracovní náplň s možností seberealizace
  • Podpora kariérového růstu a možnost dalšího vzdělávání
  • Další firemní odměny
  • Dovolená 25 dní

V případě zájmu o tuto skvělou příležitost nás prosím neváhejte oslovit s anglickou verzí Vašeho životopisu.

Společnost
REED SPECIALIST RECRUITMENT
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Firemní akce, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Individuální rozvržení pracovní doby, Rozjezd zcela nového projektu, Zahraniční pracovní cesty, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, SW architekt, Elektroinženýr, Programátor, Servisní technik, Firmware Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

REED SPECIALIST RECRUITMENT, Mikuláš Černý
+420 727 900 947
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.