ČR - Česká správa sociálního zabezpečení, Křížová 25, 225 08 Praha 5

Metodik / Metodička stížností

Česká správa sociálního zabezpečení, oddělení stížností a interní kontroly, přijme pro pracoviště Křížová 25, Praha 5 zaměstnance na pozici:

Náplň práce:

Metodické usměrňování činnosti organizačních jednotek celé ČSSZ ve smyslu poznatků získaných při vyřizování stížností, oznámení, podnětů a petic občanů zejména v oblasti důchodového a nemocenského pojištění. Spoluúčast na zpracovávání interních normativních směrnic upravujících provádění agendy stížností, oznámení, podnětů a petic v působnosti celé ČSSZ a stanovujících hlavní směry jejího rozvoje. Participace na zpracování ročních zpráv a statistických údajů za celou ČSSZ v souvislosti s vyřizováním agendy stížností, oznámení, podnětů a petic. Prověřování, zda manažerská kontrola vedoucích zaměstnanců poskytuje spolehlivé a včasné provozní a jiné ujištění, že poznatky získané při provádění agendy stížností, oznámení, podnětů a petic budou využity tak, aby se předcházelo vzniku oprávněných stížností. Vyřizování složitějších případů stížností, oznámení, podnětů a petic.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, obor veřejná správa nebo právní vzdělání výhodou (vhodné
    i pro absolventy),
  • velmi dobrý písemný projev, formulační a komunikační schopnosti,
  • velmi dobrou uživatelskou znalost práce na PC,
  • samostatnost, spolehlivost, pečlivost,
  • smysl pro kolektiv a týmovou práci,
  • ochotu a schopnost dále se vzdělávat a průběžně zvyšovat svoje odborné znalosti.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu určitou (s možností pozdější změny na služební poměr),
  • zajímavou a perspektivní práci, dobrý kolektiv a dobré pracovní podmínky,
  • platové zařazení ve 13. platové třídě třídě podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., v platném znění,
  • trvalý rozvoj odborných znalostí a dovedností,
  • 25 dní dovolené v kalendářním roce, 5 dní indispozičního volna (sick days),
  • pružnou pracovní dobu,
  • stravovací poukázky,
  • víceúčelové poukázky nebo příspěvek na penzijní spoření,
  • možnost ubytování na ubytovně v areálu úřadu.

Nástup možný ihned.

Společnost
Česká správa sociálního zabezpečení
Adresa
Křížová 1292/25, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Státní a veřejná správa, Administrativní pracovník, Úředník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ČESKÁ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ, Magdalena Plecháčková
Křížová 25, 225 00 Praha 5, Česká republika
257 062 824
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.