Travelking

Jsme největší český, slovenský a maďarský cestovní portál zaměřený na prodej víkendových pobytových balíčků a zážitků. Od roku 2014, kdy jsme začínali, jsme se vypracovali na špičku ve svém oboru. Dnes na Travelkingu najdeš nabídky z osmi zemí Evropy

Aktuálně vypisujeme nabídku vhodnou i pro začátečníky, kteří chtějí svou kariéru najít či dále se rozvíjet ve světě obchodu. Náš obchod není žádný podomní prodej či prodej finančních produktů. Jednáme na úrovni s manažery hotelů - od malých po světové pětihvzdy.

Tvá náplň práce:

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Komunikace s manažery hotelů
  • Tvorba a optimalizace produktů
  • Udržování obchodních vztahů s existujícími obchodními partnery
  • Podílení se na firemních rozvojových projektech

Co bys měl mít:

  • Chuť se rozvinout v obchodní sféře
  • Komunikační schopnosti
  • Disciplínu, spolehlivost, organizovanost
  • Reprezentativní vystupování

Co je výhodou:

  • Předchozí zkušenost v obchodu
  • Bydliště poblíž Brna

Co u nás získáš:

  • Zázemí stabilní společnosti a vedení zkušenými kolegy
  • Flexibilitu - Firemní kultura založená na otevřenosti a férovosti
  • Potřebné zkušenosti pro naplnění společného očekávání
  • Telefon s neomezeným tarifem
  • Notebook pro práci
  • Místo v kanceláři v centru Brna

Náš příběh si můžeš přečíst na Forbes:

Pokud Tě pozice zaujala, zašli nám své CV a motivační dopis.

Společnost
TPF group s.r.o.
Adresa
Dvořákova 44/14, Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office
Zařazeno: Cestovní ruch a ubytování, Marketing, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.