Přijďte s námi u kávy prodiskutovat, jaká máte pracovní očekávání a jak byste mohli využít své kompetence na našich projektech.

Projekty jsou to více než zajímavé a najdete je po celém světě celých 60 let

Neváhejte a ... ZATočte se svou kariérou!!!

Manažer kvality projektu

Co Vás čeká?

Můžete se těšit na různorodou práci na projektech v oblasti jaderné energetiky. Velká část zakázek směřuje do zahraničí, se zákazníky proto budete komunikovat v anglickém, případně ruském jazyce.
Budete úzce spolupracovat s realizačním týmem projektu, společně budete hledat cesty, jak naplnit očekávání a požadavky našich zákazníků. Budete přispívat i ke zvyšování kvality námi dodávaných produktů a služeb, popřípadě řešit náměty na zlepšení či reklamace.

Koho hledáme k nám do týmu?

Hledáme spolehlivého člověka, který splní, co slíbí. Nejsme velký korporát, takže dostanete velkou míru samostatnosti, ale očekáváme zodpovědnost, dodržování termínů a chuť do práce.
Přijmeme jak šikovného absolventa, tak i zkušeného profíka. Nováčka rádi zaškolíme, zkušený profík může naopak něco naučit nás. Vedle zkušeností si ceníme i spolehlivosti, pracovitosti a ochoty osvojit si novou dovednost.

Co u nás uplatníte?

  • Je na Vás spoleh a nebojíte se převzít odpovědnost za odvedenou práci a dosažené výsledky.
  • Komunikace v rámci týmu nebo se zákazníky Vám nedělá problém.
  • Neuhýbáte před problémy. Čas od času je potřeba vymyslet kreativní řešení anebo zkusit řešit problém několika způsoby.
  • Domluvíte se anglicky, popřípadě i rusky. Budete komunikovat (písemně i formou schůzek) se zákazníky a číst dokumentaci v cizím jazyce.
  • Pro občasné služební cesty uplatníte řidičský průkaz skupiny B.
  • Výhodou je, pokud máte technické vzdělání (SŠ nebo VŠ elektro či strojní) nebo znalost ISO 9001, popřípadě 14001. U nás budete moci tyto zkušenosti aplikovat v praxi. Pokud ale tyto znalosti nemáte, celým procesem řízení kvality Vás provedeme a zaškolíme.

Na co se můžete těšit?

  • Naplňující práce a tvoření smysluplného produktu v přátelském kolektivu.
  • Možnost podílet se na zajímavých tuzemských a zahraničních projektech v jaderné energetice.
  • Pěkné kanceláře v Plzni. Žádný open space.
  • Až se zapracujete, můžete občas pracovat z domova.
  • 5 týdnů dovolené. Pokud budete chtít, můžete mít až 5 dní volna navíc.
  • Pěkná porce kreditů v Cafeterii.
  • Firemní kantýnu, ve které si vždycky něco vyberete. Obědy jsou navíc dotované zaměstnavatelem.

Společnost
ZAT a.s.
Adresa
Písecká 1072/16, Plzeň – Černice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Ruština (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.