Pomáhejte obchodníkům, kteří nabízí produkt, který dává smysl.

Obchodní oddělení našeho klienta se snaží firmám ušetřit peníze. Využívá tým odborníků, právníků, daňových poradců a učetních, kteří spojí své síly a navrhnou firmám, jak optimalizovat v dnešní době náklady, aniž by musely propouštět zaměstnance. Firmy, za tuto službu přitom zaplatí jen to, co sami uspoří. Jejich náklad touto zakázkou nevzroste a ještě uspoří. Mnohé firmy proto nebudou muset v dnešní době uvažovat o propuštění svých zaměstnanců. A to je důvod, proč nyní prudce vzrostla poptávka po této službě. A zároveň to je také důvod, proč hledáme právě vás.

Co vás čeká

Budete administrativní podporou našich obchodníků. Vašim hlavním úkolem je navolávání schůzek obchodníkům. NEJEDNÁ SE O PRODEJ. Pouze domluvíte schůzku. Na schůzku již jede náš obchodník sám a výsledek schůzky na vás a vaše hodnocení již nemá žádný vliv. Můžete pracovat na částečný i plný úvazek, dle vašeho výběru.

Co vám můžete nabídnout?

Nebudete pracovat v žádném callcentru ani open space. Jedná se o práci v kanceláři, v menším kolektivu jiných asistentů. Pracujete v neformální prostředí dvou rodiných vil na Praze 4. Po zkušební době můžete využívat částečný homeoffice a pružnou pracovní dobu. K pozici se váže kariérní rozvoj.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Pozice je ideální pro někoho, kdo má zkušenosti s telefonováním, ale zároveň už nechce prodávat a v žádném případě pracovat v call centru.

Pokud vás pozice zaujala, kontatujte nás, rádi vám řekneme více.

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.