Pro lídra na trhu v oblasti real estate (provozování obchodních center) hledám Business Development Managera pro oblast médií, pořádání eventů a reklamy v rámci obchodního centra. Vaším úkolem zvyšovat příjmy z těchto oblastí, řešit obchodní plán, rozpočty a další činnosti. Budete pracovat samostatně, ale zároveň budete členem týmu, který je zvyklý si pomáhat a spolupracovat. Rádi mezi sebe přivítáme ambiciózní/ho obchodníka, které/mu nabízíme zodpovědnou pozici, nezapomínáme ale ani na work-life balance.

Náplň práce:

  • Řízení businessu v oblasti médií, brand partnershipu, event sponsorshipu pro přidělené nákupní centrum
  • Zodpovědnost za návrh a realizaci prodejní strategie pro oblast online/offline médií, prodeje reklamních ploch, prostor pro pořádání eventů
  • Rozvoj profesionálních a dlouhodobých vztahů s klienty, médii, propagačními a specializovanými agenturami;
  • Dohlížení na aktivitu a úroveň výkonnosti jednotlivých platforem a rozpoznávání příležitostí k uzavírání širších obchodů ve spolupráci s prodejními týmy v Evropě.
  • Vyhledávání nových potenciálních zákazníků

Očekáváme:

  • Min. 3 roky zkušeností v oblasti media/experiantial/events/partnership sales (na straně klienta či agentury - preferováno)
  • Pokročilá znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2
  • Zkušenost z mediální agentury velkou výhodou
  • Znalost a skutečný zájem o globální spotřebitelské trendy
  • Vynikající obchodní dovednosti a znalost českého marketingového/mediálního/eventového/ trhu
  • Zkušenosti s hledáním nových obchodních řešení nebo poskytováním inovativních konceptů služeb/marketingových akcí klientům
  • Silné organizační schopnosti s vynikajícím smyslem pro detail
  • Výjimečné verbální a písemné komunikační a prezentační dovednosti
  • Zkušenosti a schopnost pracovat v rušném, ambiciózním a náročném prostředí
  • Zápal pro věc a sebemotivace k dosahování výsledků

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení ve fixu
  • Roční bonus (ve výši 13. mzdy)
  • 2 dny home office týdně (po zkušební době)
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Flexipasy
  • Placenou jízdenku mětské hromadné dopravy
  • Proplacené první 3 dny nemocenské 100% platu

Společnost
Talentem s.r.o.
Adresa
Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 80 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, 13. plat, Příspěvek na dopravu, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Občerstvení na pracovišti, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Account Manager, Brand manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Talentem s.r.o., Jana Pardusová