Český florbal je řídícím orgánem florbalu na území České republiky sdružující více než 70 000 registrovaných členů ve více než 400 klubech. Je organizátorem florbalových ligových a pohárových soutěží s více než 2 300 družstvy a vrcholných mezinárodních florbalových akcí včetně mistrovství světa.

Koordinátor(ka) reprezentace

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici Koordinátor/ka reprezentace. Pokud jsi sportovní nebo dokonce florbalový nadšenec, láká tě možnost nahlédnout do dění kolem florbalové reprezentace a chceš nám pomoci poskytovat prvotřídní servis reprezentačním týmům, pak neváhej a dej nám o sobě vědět.

Náplň práce

  • zajištění administrativního a organizačního zázemí oblasti reprezentace
  • příprava účasti reprezentačních týmů na akcích v ČR i zahraničí
  • komunikace se zahraničními federacemi a Mezinárodní florbalovou federací IFF
  • komunikace s hráči a hráčkami, spolupráce s realizačními týmy
  • komunikace s partnery a dodavateli
  • kontrola rozpočtu reprezentace
  • správa vybavení reprezentačních týmů včetně jeho doplňování
  • práce s florbalovým informačním systémem FIS
  • práce v prostředí Microsoft 365 (SharePoint, OneDrive, Office 365 atd.)

Požadavky, dovednosti

  • organizační a komunikační schopnosti
  • velká míra samostatnosti, pečlivosti a zodpovědnosti
  • sportovní duch a schopnost odolávat stresu
  • časová flexibilita, pozitivní přístup
  • schopnost a ochota učit se novým věcem
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem (min. úroveň B2)
  • dobrá znalost práce na PC (znalost práce v prostředí Microsoft 365 výhodou)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost florbalového prostředí výhodou

Nabízíme

  • práci v elitním sportovním prostředí
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • možnost podílet se na významných florbalových akcích
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
  • příspěvek na stravování, příspěvek na Multisport kartu
  • 1 den v týdnu možnost práce z domova

Požadované vzdělání

  • Minimálně SŠ s maturitou.

Úvazek

  • Hlavní pracovní poměr (plný úvazek).

Nástup

  • Od 1. 3. 2023 (případně dohodou).

Zaměstnavatel a místo výkonu práce

  • Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4.

Společnost
Český florbal
Adresa
Lomnického 1705/5, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Kultura, umění a tvůrčí práce, Administrativní pracovník, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Český florbal, Denisa Franzeová
737 203 860
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.