Česko-kanadská škola v Jesenici, Osnici, 15 min. busem od metra Opatov přijme na HPP IT Administrátor, nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Administrace a správa Windows serverů (minimálně verze 2019),
  • Administrace a správa Active directory a Office365 (MS teams)
  • Administrace a správa produktů Vmware (ESXi, vSphere)
  • Instalace a konfigurace hardwaru, softwaru a tiskáren
  • Aktualizace, oprava a výměna počítačů, instalace OS a SW aplikací
  • Příprava PC a účtů pro nové zaměstnance
  • IT podpora v rámci školy a aktivní pomoc zaměstnancům při nastalých IT komplikacích
  • Příprava a vedení školení pro zaměstnance školy
  • Nákup IT techniky
  • Komunikace s dodavateli a servisem
  • Zavádění inovací a IT techniky do výuky
  • Identifikace a samostatné řešení rutinních nastalých situací

Očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň 2-3 roky zkušeností na obdobné pozici
  • Praktická zkušenost s Windows server, ESXi, vSphere, Active directory, Exchange a Office 365
  • Orientace v technologiích TCP/IP, DHCP, DNS,
  • Dobrá znalost MS Office (Outlook, Word, Excel) a Ms Teams
  • Angličtina na komunikativní úrovni (schopnost se dorozumět se zahraničními kolegy)
  • Samostatnost, flexibilita, svědomitost a důslednost
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Analytické myšlení

Více o nás na www.sunnycanadian.cz.

TĚŠÍME SE NA VÁS !!

Společnost
SUNNY CANADIAN s.r.o.
Adresa
Straková 522, Jesenice – Osnice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Support IS, Správce serveru
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SUNNY CANADIAN s.r.o., Hana Milosavljevićová
605 291 810
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.