Hledáme posilu našeho týmu na pozici vedoucí nákupu

Předpoklady pro uvedou pozici
• SŠ nebo VŠ vzdělání (technické nebo ekonomické zaměření)
• praxe na obdobné pozici nutná (ve strojírenské výrobní společnosti výhodou)
• komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka výhodou
• profesionální jednání ve styku s obchodními partnery
Náplň práce
• tvorba a implementace nákupní strategie spol. včetně řízení dodavatelů
• zodpovídá za nákupní marketing
• aktivní vyhledávání nových dodavatelů
• organizace výběrových řízení na dodavatele
• vyjednávání o cenách s dodavateli
• komunikace s dodavateli a mateřskou společností
• kompletní zodpovědnost za nákup materiálu pro přímou výrobu
• pravidelný reporting a analýzy vedení společnosti
Nabízíme:
• zázemí silné společnosti,
• moderní pracoviště v Rousínově,
• odpovídající mzdové ohodnocení - dle praxe a zkušeností
• příspěvek na stravování, vzdělávání,
• zvýhodněné telefonní tarify,
• firemní akce pro zaměstnance apod.

Napište, zavolejte - rádi se s Vámi potkáme a seznámíme Vás s prostředím společnosti a s požadavky na uvedenou pracovní pozici!

Společnost
European Data Project s.r.o.
Adresa
Komořany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Marketing, Strojírenství, Financial Controller, Project Manager, Výrobní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.