Hledáme schopného kolegu do týmu pro Marketing a Média

Máme vizi a s ní spojené nové cíle. Společnost REKOCHEM s.r.o. i v současné době prochází procesem přeměny a růstu. Na trhu jsme více než 25 let a dále se rozrůstáme. Zabýváme se prodejem průmyslové chemie v Evropě a míříme dál.

Práce na zcela nové pozici, která má naší firmě přinést komplexní marketingovou komunikaci nejen s našimi zákazníky. Vítej na místě, kde je vlastní iniciativa, pečlivost a kreativita patřičně oceněná.

Co Vás čeká?

Hledáme marketingového specialistu, který podpoří, oživí a zcela zaštítí marketingovou komunikaci.

  • Správa sociálních sítí (LI, FB, IG, Atmoskop), plánování a tvorba obsahu (fotografování, tvorba videí, copywriting), analýza.
  • Příprava a realizace marketingové strategie.
  • Sledování trendů v marketingové komunikaci a návrhy na rozvoj činností marketingového oddělení.
  • Newslettery.
  • Zkušenost se správou webových stránek výhodou.
  • Vlastní iniciace v dalších formách propagace.
  • Kreativita v oblasti PR.
  • Výpomoc s koordinací dalších marketingových aktivit.

Nabízíme:

Především skvělé pracovní prostředí, bohatý benefitní program a ,,Work&Life balance".

Nově zrekonstruované moderní pracovní prostředí v Třinci, které koresponduje s naší vizí společnosti. Pracovní prostor, který si přizpůsobíte svým potřebám. Součástí kanceláří je odpočinková zóna a prostory pro setkávání s kolegy.

  • Zajímavou a odpovědnou práci v marketingu.
  • Hlavní pracovní poměr s fixní mzdou.
  • 13.plat (polovinu Vaší hrubé mzdy dostanete v červnu jako příspěvek na dovolenou, druhou polovinu pak v prosinci na Vánoce).
  • Jednorázový příspěvek 6000,- Kč na vybavení domácí kanceláře.
  • Příspěvek na stravování.
  • Zdarma kurzy angličtiny.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Měsíční budget pro čerpání dalších benefitů, dle Vašeho uvážení (příspěvek na internetové připojení pro homeoffice, příspěvek na penzijní/životní pojištění, příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, masáže...).
  • Po zapracování možnost kombinace s homeoffice.
  • Kafeterie a ovoce na pracovišti.
  • V budoucnu míříme ke 4dennímu pracovnímu týdnu.
  • Další vzdělávání a firemní školení.
  • Notebook, mobilní telefon samozřejmostí.
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.

Požadujeme:

  • Aktivní přístup, ochotu pracovat, chuť učit se novým věcem
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdělání (marketingový směr výhodou).
  • Min. 2 roky praxe v marketingu.
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti.
  • Zkušenosti s copywritingem.
  • Výborná znalost ČJ a AJ podmínkou.
  • Schopnost pracovat a rozhodovat se samostatně, konstruktivně hledat řešení.
  • Pečlivost a zodpovědnost (dodržování termínů, time management).
  • Nadprůměrnou znalost grafických programů.
  • Umění být stručný, nápaditý a zároveň výstižný.

Nehledáme člověka na rok, hledáme parťáka na mnoho let.

Nebojíš-li se práce, odpovědnosti a máš-li rád(a) kreativitu, těšíme se na Tebe!

Společnost
REKOCHEM s.r.o.
Adresa
1. máje 260, Třinec – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Média, reklama a PR, Brand manager, Konzultant v médiích, reklamě, PR, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Direct Marketing, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

REKOCHEM s.r.o., Veronika Kahánková
606 765 429
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.