Od února - března 2023 (nebo nástup dle dohody) přijmeme do našeho týmu nového pedagoga, který si vezme pod svá přívětivá a sebejistá křídla skupinu 12 dětí 5. - 6. ročníku a stane se součástí Kokošky.

Hledáme aprobovaného pedagoga, který je plný nadšení a energie, těší ho práce s druhostupňovými dětmi, záleží mu na dobré atmosféře v kolektivu, je inspirativní a aktivní, má elán a prostor na výjezdy s dětmi do přírody a v neposlední řadě je kompetentní k výuce odborných předmětů.

Potřebujeme někoho, kdo by kromě aktivního třídnictví převzal blok spojeného předmětu SPOLEČNOST, tj. výuku dějepisu, (zeměpisu) a občanské výchovy. Od září 2023 by měl být úvazek ideálně rozšířen o výuku českého jazyka.

Součástí pracovní náplně je i projektová výuka na 1. stupni ve 3. - 4. ročníku ve spolupráci s dalšími našimi pedagogy a také účast na expedičních středách.

Celková výše úvazku je přibližně 15 hodin přímé výuky (cca 3 dny v týdnu), ale lze se dohodnout i jinak.

Nabízíme:

Nízký počet dětí ve skupině, podporu od kolegů, adekvátní platové ohodnocení, možnost sebevzdělávání, pravidelné týmové a případové supervize, metodické konzultace se spolupracujícími odborníky, podílení se na rozvoji a koncepci Kokošky, svobodné a respektující prostředí, přátelský kolektiv, podporující rodiče a vedení, pravidelná vzájemná zpětná vazba, práce přímo na metru Kobylisy.


Informace o pozici

Společnost
KoKoŠka, z.ú.
Adresa
Kobyliské náměstí 640/11, Praha – Kobylisy
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Učitel základní školy
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.


KoKoŠka, z.ú., Mgr. Daniela Podvalová, ředitelka
+420 777 601 297