Jsme česká výzkumná agentura s moderním a progresivním přístupem. Specializujeme se na mystery shopping, zákaznickou zkušenost a monitoring konkurence. Ročně provádíme stovky různorodých projektů v ČR a na Slovensku a k jejich realizaci využíváme vlastní aplikace, které pro nás vyvíjí naši vlastní programátoři a grafici. Pro více informací se prosím podívejte na www.marketvision.cz

PROJECT LEADER / PROJECT EXECUTIVE AUTOMOTIVE

Hledáme posilu do projektového týmu, který vede tým pro oblast automobilového trhu (zejména mystery shopping), podílí se na realizaci projektů a poskytuje podporu Account či Project Managerovi.

CO BUDE TVÝM ÚKOLEM?

ORGANIZOVÁNÍ a EXEKUCE PROJEKTŮ, KOMUNIKACE

Tvým úkolem bude samostatné vedení vybraných projektů (hlavně mystery shoppingových), primárně z oblasti automotive.

Náplň práce:

  • spolupráce na tvorbě dotazníku a nastavování projektu
  • spolupráce/účast na přípravě školících materiálů/školení mystery shopperů
  • spolupráce s třetími stranami spolupracujících na projektech
  • kontrola výstupů z projektu
  • kontrola dodržování stanovených projektových deadlinů
  • spolupráce na přípravě výstupů pro klienta (analýzy/prezentace, spolupráce s IT oddělením)
  • prezentace závěrečných výstupů
  • komunikace s klientem (projektové záležitosti)
  • participace na mimoprojektových aktivitách společnosti
  • reporting přímému nadřízenému

CO MŮŽEME NABÍDNOUT

  • možnost osobního růstu
  • rozvoj komunikačních schopností a time managementu
  • možnost zapojení se i do projektu na mezinárodní úrovni
  • zapojení do různých aktivit v rámci společnosti (komunikace, HR, marketing, apod.)
  • práce na projektech pro významné klienty z automotive odvětví
  • 25 dní dovolené + sick days
  • příspěvek na stravování v podobě stravenkového paušálu
  • příspěvek na penzijní spoření nebo multisport kartu
  • moderní pracovní zázemí (Praha 4 – Brumlovka) a práce v přátelském kolektivu
  • neomezená konzumace kávy, týmové a firemní teambuildingy

CO OČEKÁVÁME:

  • spolehlivost, odpovědnost, organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost vést a řídit tým spolupracovníků
  • analytické myšlení, smysl pro detail
  • velmi dobrá znalost českého jazyka
  • znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B1
  • částečná orientace na automotive trhu
  • znalost práce na PC (hlavně MS Office)
  • Vše ostatní Tě naučíme.

ÚVAZEK

  • práce na pracovní smlouvu (hlavní pracovní poměr)
  • termín nástupu - dohodou

Pokud se nebojíš komunikovat, rád/a organizuješ a plánuješ a chceš pracovat v inovativní výzkumné agentuře, tak se nám ozvi. Domluvíme si setkání a vše probereme osobně.

Společnost
MARKET VISION s.r.o.
Adresa
Baarova 1405/3a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Marketing, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.