Jako úspěšná rodinná firma s více než 330letou tradicí a přibližně 1 400 zaměstnanci patříme k nejdůležitějším výrobcům uzenin, masných a vegetariánských výrobků v Evropě.

Závod v Sušici se specializuje na české výrobky typu aspik, sulc, párky, slanina či klobásy nejvyšší kvality a je vlastníkem certifikace (IFS). V Sušici sídlí rovněž distribuční centrum firmy Ponnath pro Českou a Slovenskou republiku.

Pracovník/pracovnice marketingu

Co Vás čeká

- podílení se na návrhu a vývoji marketingové strategie a firemní komunikace

- vývoj a péče o kanály sociálních médií včetně tvorby obsahu (LinkedIn, Instagram atd.)

- koordinace spolupráce s agenturami a dalšími poskytovateli služeb

- koordinace a marketing uvádění nových produktů na trh

- POS propagace

- vývoj, správa a údržba webových stránek

- kontakt a výměna informací s marketingovým oddělením německé korporační centrály

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- studium nebo zkušenosti v oblasti (online) marketingu a práce s e-mail marketingovými nástroji

- sebevědomé jazykové zpracování a cit pro vhodné formulace a oslovení cílové skupiny

- komunikativní, otevřená a kreativní osobnost

- velmi dobré písemné a mluvené znalosti německého nebo anglického jazyka

Co Vám můžeme nabídnout

- atraktivní platové ohodnocení (v závislosti na kvalifikaci)

- možnost home office

- plochá hierarchie -> krátké rozhodovací cesty

- velmi dobré možnosti rozvoje v mezinárodní společnosti

O zaměstnance se staráme - naše zaměstnanecké benefity

- sleva na výrobky

- dovolená nad rámec zákona

- příspěvek na dovolenou

- příspěvek na životní a penzijní připojištění

- podnikové stravování

- příspěvek na pohybové aktivity

Společnost
Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o.
Adresa
Pražská 117, Sušice – Sušice II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Ponnath ŘEZNIČTÍ MISTŘI, s.r.o., Jaroslava Hanzíková
Pražská 117, 342 01 Sušice, Česká republika
+420 376 502 311
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.