Jsme nezisková organizace poskytující dostupnou psychoterapeutickou a psychosociální podporu vážně a dlouhodobě nemocným a jejich rodinám od roku 2003.
Pracujeme v nemocnicích přímo u lůžka a ambulantně v Praze, Brně a ve Znojmě.

Administrativní podpora neziskové organizace

Co vás čeká

• správa e-mailové schránky, telefonu (zájemci o terapii), datové schránky
• evidence nových klientů
• zadávání požadavků našemu IT
• platby v elektronickém bankovnictví (mzdy, faktury)
• evidence dokladů a příprava podkladů pro účetní
• podklady pro mzdy, evidence výkazů
• zápisy z porad
• vystavování faktur (cca 1x měsíčně)
• uzavírání nových DPP, DPČ
• administrativní podpora při pořádání kurzů
• home office, 1x týdně přítomnost v kanceláři

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

• samostatné a systematické uvažování
• pečlivost, zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, týmového ducha
• základní uživatelské zkušenosti s Wordem a Excelem
• zájem o problematiku neziskové organizace

Co vám můžeme nabídnout?

• zajímavou a různorodou práci na smysluplném projektu
• 200,- Kč na hodinu hrubá mzda, přibližně 50 hodin měsíčně (dle dohody)
• pracovní telefon,
• flexibilní pracovní dobu
• přátelský kolektiv

Pro účast ve výběrovém řízení nám prosím zašlete svůj profesní životopis a motivační dopis. DĚKUJEME!

Společnost
PRO Gaudia, z. ú.
Adresa
Jeseniova 1164/47, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

PRO Gaudia, z. ú., Ivana Skálová