MEDIA MARKETING SERVICES a.s. hledá pro člena holdingu RADIOHOUSE s.r.o. posilu do obchodního týmu na pozici mediální konzultant/ka.

Mediální konzultant pro kraj Vysočina

Kdo jsme a co děláme?

Radiohouse s.r.o. je nejsilnějším rozhlasovým zastupitelstvím v ČR. Každý týden si některá naše rádia naladí 73% posluchačů a jedním spotem dokážeme oslovit až 1 000 000 lidí.Tvoříme nejširší síť profesionálních konzultantů v ČR pro rozhlasovou a internetovou reklamu. Svému řemeslu rozumíme a reklamní kampaň chápeme jako investici. Naučíme vás plánovat kampaně tak, aby přinášely maximální efekt a pomohly vašim klientům najít nové zákazníky a budovaly jejich značku.

Co Vás čeká?

  • osobní jednání s přímými klienty a poskytování konzultací
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí (inzerce v rádiu a internetu)
  • analýza a monitoring reklamního trhu ve svěřeném regionu
  • reprezentace největšího obchodního zastupitelství rádií v České Republice
  • návrhy reklamních kampaní, podíl na výrobě reklamního sdělení
  • kompletní zodpovědnost a realizace celého obchodního případu
  • spolupráce s dalšími odděleními v rámci obchodu
  • péče o stávající klienty

Co od Vás čekáme?

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • zkušenost z obchodní pozice – přímý prodej, call centrum, apod.
  • zkušenosti z mediální oblasti výhodou
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrá znalost práce na PC
  • zodpovědnost, aktivní přístup k práci
  • ochotu učit se, odolnost vůči stresu, kreativita
  • vynikající komunikační a prezentační dovednosti
  • orientace na stanovené cíle a výsledky

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zázemí ve velkém obchodním zastupitelství
  • spolehlivého zaměstnavatele
  • příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce a benefity
  • vstupní zaškolení a další profesní rozvoj v rámci pracovní pozice
  • fixní plat s motivačním provizním systémem
  • mobilní telefon, notebook

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
kraj Vysočina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.