Imperial Brands patří mezi přední distributory tabákových výrobků a produktů nové generace na českém trhu. Působíme tu již 30 let a jsme hrdí na naše značky Davidoff, West, P&S nebo Gauloises. V kategorii tzv. produktů nové generace nabízíme zahřívaný tabák PULZE a iD nebo vaporizéry blu.

Našich zaměstnanců si vážíme a o tom svědčí také ocenění TOP EMPLOYER Czech Republic a TOP EMPLOYER Europe, které jsme opakovaně získali.

Více o nás najdete na stránkách www.imperialbrands.cz/kariera/.

Recepční (part time)

Naše moderní recepce potřebuje posilu na 20 až 25 hodin týdně. Hledáme pozitivně naladěného a přátelského člověka, který rád komunikuje s lidmi a je časově flexibilní.

Náplň Vaší práce:

- péče o zázemí společnosti až 4x týdně

• příjem návštěv
• správa zasedacích místností a jejich rezervací
• koordinace schůzek a školení
• zpracovávání pošty a její distribuce
• objednávky kancelářských potřeb, občerstvení pro školení atd.

- organizace služebních cest

• objednávky hotelů a letenek

- další administrativní podpora

• přijímání reklamací a jejich vyřizování
• drobné překlady interní komunikace – z AJ do ČJ & z ČJ do AJ
• správa docházkového systému
• aktualizace interních informací – zasedací pořádek, tel. seznam atd.

Požadujeme:

• časovou flexibilitu (3 - 4 x týdně)
• dobrou znalost angličtiny (v týmu máme cizince a zahraniční návštěvy)
• znalost práce s MS Office
• předchozí zkušenost na obdobné pozici velmi vítána
• reprezentativní, vstřícné a pozitivní vystupování
• pečlivost, spolehlivost, organizační schopnosti
• ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• dlouhodobou spolupráci na DPP / DPČ
• zajímavé finanční ohodnocení (hodinově)
• zázemí mezinárodní společnosti
• další benefity po zapracování.

Společnost
IMPERIAL BRANDS
Adresa
Karla Engliše 3201/6, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Zákaznický servis, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Recepční, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

IMPERIAL BRANDS, Martina Fuková