Nabízíme místo řemeslník / řemeslnice - tzv. "hodinový manžel" i bez předchozí praxe -za cca 175,- Kč čistého na hodinu. Abyste tuto práci mohli vykonávat, musíte pobírat invalidní důchod v jakémkoliv stupni ! Na pozici řemesla hledáme pro skutečně dlouhodobou spolupráci nového pracovníka nebo pracovnici na úvazek 0,1 (4 hodiny týdně).


Máte invalidní důchod, vlastní bankovní účet a v tuto chvíli nepracujete u žádného chráněného zaměstnavatele? Dokážete jednou týdně na cca 4 hodiny (po dohodě dopoledne nebo odpoledne) pomáhat ve vlídném a klidném prostředí při stavební rekonstrukci objektu?

Je na Vás spoleh a protože jste osoba OZP vyžadujete speciální přístup chráněného zaměstnavatele? Pak nám o sobě dejte prosím co nejdřív vědět. Nabídneme Vám vlídné zaměstnanecké prostředí s pochopením pro Vaše zdravotní handicapy. Adaptovat se na novou práci Vám pomůžou zkušení pracovníci v sociálních službách a také peer konzultanti.

Nabízíme 0,1 úvazek na pracovní smlouvu, tedy v kuse 4 hodiny práce během jednoho dne pravidelně každý týden (po dohodě buď dopoledne nebo odpoledne) za čistou mzdu cca 3000,-Kč. Konkrétní pracovní den si lze vždy dohodnout.


Prosím zašlete nám svůj životopis a uveďte, zdali pobíráte invalidní důchod.


Informace o pozici

Společnost
Andělská křídla z. s.
Adresa
Hlavní 10, Měchenice
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Dělník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: neslyšící, mentálně postižení, tělesně postižení, ostatní.


Andělská křídla z. s., Vladímír Rejlek
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.