Náš investiční fond CEIP hledá posilu do svého týmu na různorodou pozici Office manažerky.

Pozice aktuálně vyžaduje 32 hodin práce týdně, nicméně v případě zájmu je možné úvazek rozšířit na 40 hodin týdně. Uvedená mzda je za plný úvazek.

Fond již 7 let úspěšně investuje do společností v České republice a střední Evropě, které aktivně spravuje a dále rozvíjí. Za CEIP stojí seniorní tým s rozsáhlými zkušenostmi který aktuálně spravuje aktiva přesahující 2mld Kč.

Co vás čeká

  • Organizace firemních akcí
  • Příprava prezentací
  • Data mining a zpracování výkazů
  • Participace na interní a externí komunikaci
  • Spisová agenda, archivace dokumentů a správa korespondence
  • Tvorba prezentací a korekce dokumentů
  • Organizace schůzek, konferenčních hovorů a služebních cest
  • Aktivní komunikace s účetním oddělením
  • Správa kancelářských potřeb a vybavení kanceláře
  • Zajišťování občerstvení a odpovědnost za plynulý chod kanceláře
  • Veškerá administrativní činnost spojená s fungováním kanceláře
  • Podpora řídícího partnera společnosti a dalších členů týmu

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Pečlivost, samostatnost odpovědnost a schopnost stanovit si priority

  • Optimismus a dobrá nálada
  • Profesionální a reprezentativní vystupování
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Mimořádné organizační schopnosti a chuť organizovat život svému šéfovi :)
  • Proaktivita a flexibilita
  • Diskrétnost a loajalita
  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams)
  • Pokročilá znalost českého a anglického jazyka slovem i písmem (NUTNÁ PODMÍNKA)

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Základy financí a účetnictví
  • Základy marketingu
  • Tvorbu ppt prezentací
  • Základy HR

Co Vám můžeme nabídnout

  • Stabilní práci v prosperující společnosti
  • Pracoviště v centru Prahy (výborná dostupnost MHD)
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdu 40-50.000/měsíc, pro rata k úvazku
  • 5 týdnů dovolené
  • Pestrá a různorodá práce
  • Možnost samostatné organizace práce včetně částečného nebo možnosti plného pracovního úvazku
  • Pracovní notebook

Společnost
CEIP Advisor a.s.
Adresa
Uhelný trh 414/9, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

CEIP Advisor a.s., Markéta Donátová
606 501 222