Hledáme kolegu do vývojového týmu našeho inovačního centra společnosti Target Technologie, kde pracujeme na různých technologických projektech. V současnosti bychom rádi posílili tým, který se zabývá vývojem nové koncepce střižných nástrojů, dále automatizací, robotizací a inspekcí na výrobních linkách.

Název pracovní pozice: Elektroinženýr

Pracovní náplň:

Hlavní pracovní náplň představuje spolupráce na vývoji nové koncepce střižných nástrojů, vývoji pokročilého systému robotizace a automatizace a inspekce na střižných a jiných výrobních linkách. Součást pracovní náplně představují i tyto body:

· prototypová výroba ovládacího zařízení

· tvorba jednoduchých SW pro PLC obvody

· testování vyvíjených řešení

· oživení a uvedení prototypů do procesu

· spolupráce s konstrukčním týmem během všech fází vývoje

· tvorba dokumentace

Nabízíme:

· podílení se na celém procesu vývoje od prvotní analýzy přes teoretické zpracování návrhu, testování na prototypu v naší vývojové dílně a laboratoři až po uvedení produktu na trh

· flexibilní pracovní podmínky dle vzájemné dohody

· práce na částečný úvazek

· místo výkonu práce v Praze, v omezené míře možná práce z domova

· motivující finanční ohodnocení

· možnost podílet se na zajímavých technologických projektech a vývoji nových technologií

· práci v mladém a přátelském kolektivu

· prostor pro vlastní kreativitu a seberealizaci

Co očekáváme:

· vzdělání v elektrotechnice a vyhláška 50 alespoň výhodou

· zkušenost s programovacím jazykem Python výhodou

· velmi dobré analytické, koncepční a logické uvažování

· pečlivost, zručnost, samostatnost, komunikativnost, tvůrčí a proaktivní přístup k řešení problémů

· schopnost práce v týmu

· chuť neustále se učit

· angličtinu na úrovni B2

· chuť pracovat na nových věcech, překonávat výzvy všeho druhu a posunovat věci dopředu

Detaily pracovní pozice jsou k projednání při osobním setkání v Praze.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na níže uvedenou emailovou adresu.

Jakub Šrot, vedoucí technického oddělení

Target Technologie s.r.o.

Web: www.target-technologie.cz

Adresa
Vinohradská 2396/184, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Základní)
Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Vývojový inženýr, Technik automatizace, Hardware Developer, Firmware Developer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.