Pražský inovační institut, z.ú. (Pii) hledá ekonoma organizace

Pracovní náplň:

Zodpovědnost za finanční řízení organizace:

- příprava ročních finančních plánů,

- dohled nad finančními zprávami projektů,

- příprava rozpočtů nových projektů

- finanční reporting organizace

- Sledování cash-flow a komunikace s projektovými a finančními manažery Pii i spolupracujících organizací

Součást vedení organizace a podíl na jejím rozvoji

Komunikace a spolupráce s MHMP a řídícími orgány

Co požadujeme:

- zkušenosti z oblasti rozpočtování, ekonomiky a účetnictví

- zkušenost s finančním řízením neziskových organizací výhodou

- zkušenost s domácími i zahraničními projekty

- zkušenosti s vedením lidí

- legislativní přehled v oblasti financí a účetnictví

- schopnost orientace ve smlouvách

- spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, proaktivitu

- ekonomické vzdělání či doložení praxe

- znalost AJ slovem i písmem,

Co nabízíme:

- možnost být u rozvoje pražského inovačního ekosystému a pozičně růst,

- práci v inspirativním kolektivu manažerů a developerů inovací,

- práci na plný úvazek v historickém centru Prahy,

- pružnou pracovní doba a možnost home office,

- odpovídající odměnu,

- předpokládaná doba nástupu je od 1. 3. 2023.

Pracovní nabídky s životopisem a motivačním dopisem zasílejte do 3. 2. 2023.

Společnost
Pražský inovační institut, z. ú.
Adresa
Celetná 594/19, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Dog-friendly office
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.