Apple revolutionized personal technology with the introduction of the Macintosh in 1984. Today, Apple leads the world in innovation with iPhone, iPad, Mac, Apple Watch, and Apple TV. Apple’s five software platforms — iOS, iPadOS, macOS, watchOS, and tvOS — provide seamless experiences across all Apple devices and empower people with breakthrough services including the App Store, Apple Music, Apple Pay, and iCloud. Apple’s more than 100,000 employees are dedicated to making the best products on earth, and to leaving the world better than we found it.

Apple Shop Leader

Představte si, co u nás můžete dokázat. Ve společnosti Apple mají nové nápady možnost stát se výjimečnými produkty, službami a zákaznickými zážitky. Přineste vášeň a odhodlání do své práce a nelze říci, čeho všeho můžete dosáhnout! Přidejte se k Apple a pomozte nám zanechat svět lepším, než jsme jej našli.


Spolupracujeme s prodejnami našich maloobchodních partnerů na růstu prodejů celého ekosystému produktů a služeb Apple v prostředí jejich poboček. Jsme tady, abychom zajistili plynulý chod obchodních procesů, dodržení našich standardů vystavení a konzistentní doručení zákaznického zážitku Apple.


Jste pojítkem mezi našimi budoucími zákazníky a našimi produkty. Předvedete váš ambiciózní přístup vedením prodejů, merchandisingu a provozu Apple Shopu v partnerské prodejně.


Budete vytvářet výjimečnou zkušenost a pomáhat budovat síť oddaných Apple zákazníků. Navíc budete každý den povzbuzovat zaměstnance maloobchodních partnerů skrze proaktivní přístup, vášeň pro technologii a nadšení pro Apple. V této roli jste energickým lídrem, obchodním manažerem a influencerem působícím v multibrandové prodejně. Cílem této role je nárůst prodejů Apple produktů a doplňků na prodejně. Budete odpovědný/á za výkon, díky poskytování excelentních služeb zákazníkům, představováním produktů a zajišťováním toho, aby Apple vystavení a prvky merchandisingu bylo aktuální a udržované.


Tato role je interně nazývána jako Apple Solutions Consultant.

Key Qualifications

  • Spojujete zákazníky s Apple řešeními a zajišťujete doručení význačné zákaznické zkušenosti společnosti Apple ve vaší prodejně díky blízkému zapojení a spolupráci na všech úrovních s týmem partnerské prodejny.
  • Vzděláváte a motivujete tým partnerské prodejny, aby byl informovaný ohledně současného portfolia Apple produktů a služeb.
  • Řídíte a rozvíjíte byznys ve vaší prodejně k dosažení cílů, pomocí analyzování výsledků a sdílením poznatků.
  • Zajišťujete, že zřetelné odhodlání Apple k bezchybnému merchandisingu, je ve vaší prodejně doručováno.

Description

sme nadšení, přístupní a umíme navázat spojení se zákazníkem k doručení výjimečné zákaznické zkušenosti. Rozumíte, že k tomu být efektivní, je nutné zjistit potřeby a hodnoty zákazníků a jak chtějí Apple produkty a služby používat. Zároveň skládáte tyto informace dohromady a zjišťujete, že každý zákazník je jedinečný.
Apple nedělá kompromisy u produktů ani v podnikání. Přinášíte tak největší úroveň integrity, čestnosti a zodpovědnosti ve všem co děláte.


Znáte sami sebe, jste otevření zpětné vazbě a skvěle vycházíte se všemi typy lidí. Když čelíte náročné výzvě, víte kdy a s kým se spojit. Lidé vás znají jako skutečného spolupracovníka, který ví co je zapotřebí k úspěchu.
Věříme, že komunikace je klíčem k úspěchu. Aktivně nasloucháte a diskutujete o možnostech se zákazníky stejně jako s kolegy.


Víte, jak se prosadit u prodejního personálu a klíčových partnerů na prodejně skrze komunikaci, kolaboraci a tréninky. Vytváříte nadšení a podporu pro značku se zaměstnanci partnera.

Education & Experience


Vysokoškolské vzdělání preferováno.
Plynulá čeština a angličtina.


Informace o pozici

Společnost
Apple
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Technika a vývoj, IT konzultant, Obchodní ředitel/manažer, IT ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Manažer partnerského prodeje, Vedoucí úseku prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.